تاریخ انتشار: ۰۹:۵۹ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 April 30
کد خبر: ۲۴۳۱۷

کدام نمایندگان مجلس فیدیلیتی و دیگنیتی وزیر صمت را با روی باز پذیرفتند؟

احمد علیرضابیگی، لیست نمایندگانی که خودروی شاسی‌بلند داده شده توسط وزیر صمت را دریافت کرده‌اند منتشر کرد.
کدام نمایندگان مجلس فیدیلیتی و دیگنیتی وزیر صمت را با روی باز پذیرفتند؟

به گزارش تلنگر؛ لیست اسامی برخی نمایندگان که دیگنیتی و فیدلیتی گرفته اند امروز توسط احمد علیرضابیگی به دادستانی و هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه شد.
 
احضار نماینده مدعی واگذاری خودروهای شاسی بلند به نمایندگان به دادستانی

دولت بهار نامه علیرضا بیگی نماینده تبریز در مجلس به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس درباره اعطای خودروهای صفر  به برخی نمایندگان را منتشر کرد که بدین شرح است:

دادستانی کل کشور:  نماینده مدعی واگذاری خودرو به نمایندگان مجلس فراخوانده شد.

دادستانی کل کشور اعلام کرد: با توجه به اظهارات نماینده تبریز در مجلس در خصوص واگذاری تعدادی خودرو به برخی از نمایندگان توسط وزارت صمت به منظور انصراف از پیگیری استیضاح، این نماینده به دادستانی فراخوانده شده است.

دادستانی کل کشور اعلام کرد: راجع به ادعای مطروحه از سوی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر واگذاری تعدادی خودرو به برخی از نمایندگان توسط وزارت صمت به منظور انصراف از پیگیری استیضاح وزیر، معاون دادستان کل کشور در امور حقوق عامه در راستای وظایف ذاتی دستگاه قضایی با ورود به موضوع، آقای احمد علیرضا بیگی نماینده مردم شریف تبریز در مجلس شورای اسلامی را فراخوانده و ضمن اخذ توضیحات نامبرده، مستندات مورد ادعا را مورد مطالبه قرار داد.

با عنایت به اهمیت مسئله و ضرورت بررسی ابعاد مختلف آن و ارزیابی سوابق مرتبط، موضوع با قید فوریت در دست رسیدگی قرار گرفته و نتایج حاصله به منظور روشن نمودن افکار عمومی در اولین فرصت به استحضار مردم شریف خواهد رسید.

انتهای مطلب/م.ع

برچسب ها: نماینده مجلس
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی