تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 May 01
کد خبر: ۲۴۳۳۵

هم تیمی های سردار آزمون در آلمان او را نمی بینند!

در بازی لورکوزن مقابل یونیون برلین سردار آزمون یکی دو بار در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما باز هم هم‌تیمی‌هایش او را ندیدند.
هم تیمی های سردار آزمون در آلمان او را نمی بینند!

به گزارش تلنگر؛ رفتار عامدانه ی هم تیمی های سردار آزمون این روزها توجه طرفدارانش را جلب کرده است.

یکی از نکات عجیبی که در بازی‌های قبلی لورکوزن به وضوح مشاهده شده این است که بازیکنان این تیم، مخصوصاً هافبک‌ها خیلی خوب نمی‌توانند سردار را تغذیه کنند. نکته عجیب‌تر ماجرا این است که در بازی‌های قبلی چندین بار شاهد بودیم که سردار با جایگیری‌های بسیار خوب در موقعیت گلزنی قرار می‌گیرد اما بازیکنان لورکوزن او را نمی‌بینند یا به نوعی خساست به خرج می‌دهند.

مقابل یونیون برلین هم سردار یکی دو بار در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما باز هم هم‌تیمی‌هایش او را ندیدند. تکرار این موضوع در بازی‌های قبلی باعث شده کمی این مسأله عجیب به نظر برسد. آن هم در مورد سردار که نشان داده بخوبی می‌تواند از موقعیت‌های گلزنی استفاده کند و قطعاً اگر بدرستی توسط هم‌تیمی‌هایش در لورکوزن تغذیه شود، گل‌های بیشتری به ثمر خواهد رساند.

لورکوزن هم با توجه به تساوی مقابل یونیون برلین و همچنین اختلاف 8 امتیازی با فرایبورگ در فاصله 4 هفته تا پایان بوندس لیگا، احتمالاً بخت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را از دست می‌دهد و باید به فکر بازی در لیگ اروپا باشد.

انتهای مطلب/م.ع

برچسب ها: سردار آزمون
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی