تاریخ انتشار: ۱۱:۴۴ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 May 01
کد خبر: ۲۴۳۳۸

تصاویر مراسم تجلیل از آتیلا پسیانی | آتیلاپسیانی سرطان دارد؟

پس از برگزاری مراسم تجلیل از آتیلا پسیانی شایعاتی مبنی بر ابتلای این بازیگر به بیماری سرطان وجود دارد.

تصاویر مراسم تجلیل از آتیلا پسیانی | آتیلاپسیانی سرطان دارد؟

به گزارش تلنگر؛ با توجه به منتشر شدن عکسی عجیب از آتیلا پسیانی شایعاتی مبنی بر بیمار بودن این چهره ی منتشر شده است. در این خصوص باید گفت که آتیلا پسیانی هیچگونه بیماری ندارد و فقط بنا به دلایل پزشکی وزن خود را کاهش داده است.

نکوداشت آتیلا پسیانی بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر ایران همزمان با زادروز این هنرمند در حالی با حضور گسترده اهالی سینما و تئاتر برگزار شد که پسیانی با ظاهری غیرمنتظره در این مراسم حضور یافت.

آیین نکوداشت آتلیلا پسیانی بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر ایران شامگاه ۱۰ اردیبهشت ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد و با سخنرانی پرویز پرستویی، رضا کیانیان، فاطمه معتمد آریا، محمد چرم شیر، محمد صالح علا، نوید محمد زاده، بهرام رادان، محمد رحمانیان، فاطمه نقوی و .. همراه شد. همراه با این نکوداشت، از حمید پور آذری به‌عنوان دیگر کارگردان موثر تئاتر تقدیر شد.

این مراسم به کوشش انجمن صنفی کارگردانان و در قالب هجدهمین شب کارگردان و با همکاری خانه هنرمندان ایران برپا شد.

ایشان در سن ۶۶ سالگی در صحت سلامت کامل به سر می برد و در عرصه بازیگری می‌پردازد البته نزدیک به سه سال است که آقای پسیانی در زمینه بازیگری حضور پررنگ ندارد و در حال استراحت می باشد.
آتیلا پسیانی فرزند «جمیله شیخی» و همسر «فاطمه نقوی» بازیگران سینما ، تلویزیون و تئاتر است.مادرش مرحوم جمیله شیخی بازیگر سینما و تلویزیون بود.

از دوران کودکی به تشویق پدر و مادر هنرمند و فرهنگ دوستش در نمایش های مدرسه بازی می کرد به دبیرستان که رسید در جلسات انجمن های ادبی و اجرای نمایش شرکت می کرد.

بازی در تئاتر را از سال 1356 و حضور جلوی دوربین را از سال 1357 با فیلم کوتاه «سکوت و سلام» ، همکاری «شاهرخ غیاثی» تجربه کرد و همینطور بازی در سینما را از سال 1360 با «عفریت» ، همکاری «فرشید فلک نازی» شروع کرد.

انتهای مطلب/م.ع

برچسب ها: بازیگر
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی