تاریخ انتشار: ۱۳:۲۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 May 10
کد خبر: ۲۴۴۴۹

سلطان کوکائین ایران اعدام شد + فیلم

حسین پنجک از راس های اصلی مواد مخدر کوکائین ایران امروز، 20 اردیبهشت 1402 اعدام شد.

سلطان کوکائین ایران اعدام شد + فیلم

به گزارش تلنگر؛ 3 نفر از سرکرده های تیم توزیع کوکایین زیر نظر باند حسین پنجک صبح امروز اعدام شدند.

حکم اعدام ۳ نفر از اعضای باند پنجک بزرگ‌ترین کارتل توزیع کوکائین که از کارتل‌های اصلی مواد مخدر در کشور بودند پس از طی مراحل قانونی صبح امروز اجرا شد.

اردیبشهت سال ۹۳ بود که سردار علی مویدی رئیس وقت پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از دستگیری ۶ نفر از اعضای باند توزیع مواد مخدر پنجک خبر داد.

سرکرده این باند که در زمان دستگیری ۳۲ سال داشت پس از برگزاری جشنی که به بهانه رسیدن اموالش به ۴۰ میلیارد تومان برگزار کرده بود، دستگیر شد.

این جشن در حوالی کرج برگزار شده و نزدیک به یک میلیارد تومان هزینه برگزاری آن شده بود. سرکرده این باند یک دهه در امر حمل و توزیع مواد مخدر فعالیت داشت.

به گفته پلیس علاوه بر شناسایی چندین دستگاه خودرو لکسوس، جنسیس و…، یک قایق تفریحی لوکس هم بخشی از اموال این قاچاقچی بزرگ بود که در زمان دستگیری‌اش در یکی از بنادر شمالی کشور پهلو گرفته بود. اموال این باند در شمال تهران، کرج و شمال کشور شناسایی و توقیف شد.

در زمان دستگیری از اعضای این باند یک کیلو کوکائین، تریاک و شیشه کشف شد. در نهایت حکم اعدام ۳ نفر از اعضای این باند پس از تأیید در دیوان عالی کشور صبح امروز ۲۰ اریبهشت ماه اجرا شد.

انتهای مطلب/م.ع

برچسب ها: اعدام حکم اعدام
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی