تاریخ انتشار: ۱۶:۱۲ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 May 13
کد خبر: ۲۴۴۸۵

لیلی رشیدی کشف حجاب کرد | عکس بدون حجاب لیلی رشیدی

لیلی رشیدی حجاب از سر برداشت. در ادامه عکس بدون حجاب وی را می توانید ببینید.

لیلی رشیدی کشف حجاب کرد | عکس بدون حجاب لیلی رشیدی

به گزارش تلنگر؛ لیلی رشیدی بازیگر زن معروف و قدیمی تلویزیون و سینمای کشورمان است. وی در خانواده ای کاملاً هنرمند بزرگ شده است.

لیلی رشیدی  تکنیک های بازیگری را تحت نظر و آموزش های خانواده خود به خوبی فرا گرفت.

تحصیلات  لیلی رشیدی   را در رشته زبان فرانسوی با موفقیت پشت سر بگذارند و مدرک معتبر بازیگری را از لندن دریافت نمود.پدر  لیلی رشیدی   آقای داوود رشیدی از پیشکسوتان دنیای سینما و هنرپیشه گان قدیمی می باشد که در صدها فیلم و سریال حضوری درخشان داشته است مادرش نیز احترام برومند از فعالان هنرمند دنیای هنر است.

لیلی رشیدی کشف حجاب کرد | عکس بی حجاب لیلی رشیدی

بیوگرافی لیلی رشیدی

لیلی رشیدی سال 1352 در تهران متولد شد، او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون میباشد. وی فارغ التحصیل مترجمی زبان فرانسه است.

دوستی قدیمی خانواده علی حاتمی و خانواده داود رشیدی، از سال های دور زمینه رفاقت لیلی رشیدی و لیلا حاتمی را فراهم کرده است. لیلی و لیلا، دوستان دوران کودکی یکدیگر بوده اند و تصاویری که از آن سال ها به یادگار مانده، نشان از همراهی این دو دوست دارد.

جمعه پنجم شهریور ماه دنیای هنر ایران با خبر غم انگیز درگذشت داود رشیدی مواجه شد؛ خبری که در پی آن جمع قابل توجهی از اهالی سینما و تئاتر روانه خانه زنده یاد رشیدی شدند تا در کنار احترام برومند همسر داود رشیدی و لیلی دختر او قرار گیرند.

لیلا حاتمی نیز از جمله کسانی بود که در خانه رشیدی حضور پیدا کرد و در کنار لیلی قرار گرفت. حالا از سال ها دوستی و رفاقت زنده یاد رشیدی و زنده یاد حاتمی، علاوه بر ارتباط دوستانه و صمیمی فرزندانشان، آثار ماندگاری چون «هزاردستان» و «کمال الملک» به یادگار مانده است.

انتهای مطلب/م.ع

برچسب ها: کشف حجاب بازیگر
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی