تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 May 15
کد خبر: ۲۴۵۱۴

ترامپ از پیام تبریک روز مادر در جهت منافعش استفاده کرد!

در این پیام هیچ اشاره ای به ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا نشده و منتقدان رئیس‌جمهور سابق را به خاطر استفاده از این مناسبت در جهت منافع خود مورد تمسخر قرار دادند.
ترامپ از پیام تبریک روز مادر در جهت منافعش استفاده کرد!

به گزارش تلنگر؛ ، دونالد ترامپ در شبکه اجتماعی خود تروث سوشیال نوشت: روز مادر بر همه، به ویژه مادران، همسران و عاشقان فاشیست‌های چپ رادیکال، مارکسیست‌ها و کمونیست‌ها که تمام توان خود را برای نابودی و محو کردن کشور بزرگ ما انجام می‌دهند، مبارک باد. لطفاً این دیوانه‌ها را مهربان تر، نرم‌تر و مهم‌تر از همه باهوش‌تر کنید تا بتوانیم به سرعت آمریکا را دوباره بزرگ کنیم.

در این پیام هیچ اشاره‌ای به مادران فرزندان ترامپ، از جمله ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا نشده است. منتقدان رئیس‌جمهور سابق را به خاطر استفاده از این مناسبت در جهت منافع خود و مبارزات انتخاباتی‌اش در سال ۲۰۲۴ مورد تمسخر قرار دادند.

ناسزاگویی ترامپ در تضاد با احوالپرسی‌های سنتی‌تر رقبای او از جمله جو بایدن رئیس جمهور و ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا بود. رئیس جمهور فعلی به سادگی در توییتر خود نوشت: "برای مادران در همه جا، روز مادر را به شما تبریک می‌گویم. " دیسانتیس، یکی از نامزد‌های اصلی حزب جمهوری خواه برای نامزدی ریاست جمهوری ۲۰۲۴، از همسرش تشکر کرد و گفت که سه فرزندش "خوش شانس هستند که بهترین مادر جهان را دارند. "

از زمانی که ترامپ برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ وارد عرصه سیاست شد، حامیانش به شدت او را به دلیل زیر پا گذاشتن "هنجارهای" رفتار ریاست جمهوری تحسین می‌کنند. در عرض چهار ساعت پس از انتشار، پیام تبریک روز مادر او نزدیک به ۳۳۰۰۰ لایک و ۷۰۰۰ اشتراک گذاری به دست آورد که به "ReTruths" در پلتفرم رسانه اجتماعی او معروف است.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: ترامپ
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی