تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 May 15
کد خبر: ۲۴۵۱۸

راهنمای آرایش صورت های بیضی + عکس

آرایش اغلب برای تقویت آنچه که از قبل خدا به ما هدیه داده است انجام می شود. آرایش نه تنها می تواند به شما کمک کند عیب های مربوط به پوست خود را پنهان کنید، بلکه می تواند به بهتر شدن شکل صورت شما نیز کمک کند.

راهنمای آرایش صورت های بیضی + عکس

به گزارش تلنگر؛ هر یک از ما دارای انواع مختلفی از فرم صورت هستیم و همه آن‌ها زیبا هستند. با این حال، اگر فرم صورت شما بیضی شکل باشد. خوش شانس محسوب می‌شوید زیرا این فرم صورت بهترین فرم بین صورت ها است و اگر به دنبال نکات آرایشی برای صورت بیضی هستید، ما در این مقاله هشت نکته آرایشی برای فرم صورت بیضی شکل را آموزش داده ایم.

۱. نحوه زیر سازی پوست برای صورت بیضی

برای شروع، همیشه به یاد داشته باشید که کرم پودری که استفاده می‌کنید باید با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد و ترجیحا یک درجه روشن تر از پوستتان انتخاب شود بهتر است. انتخاب فونداسیون از این به بعد باید بر اساس نوع پوست شما باشد.

چندین برند آرایشی ادعا می‌کنند که شکل‌های مختلف صورت نیاز به زیرسازی متفاوتی دارند. با این حال، این کاملا گمراه کننده است و از این رو توصیه می‌شود به پایه معمولی خود که با پوست شما همخوانی دارد، پایبند باشید. صرفاً تغییر پایه هیچ تحولی را که به دنبال آن هستید ایجاد نمی کند.

راهنمای آرایش برای صورت های بیضی + عکس و فیلم

۲. آرایش چشم برای صورت های بیضی

در میان سایر نکات آرایشی برای صورت بیضی، آرایش چشم قطعا حرف اول را می زند. استفاده از آرایش چشم مناسب می تواند چهره بیضی شما را زیباتر نشان دهد. برای ایجاد ظاهری رویایی می‌توانید از سایه چشم‌های پاستلی استفاده کنید. همچنین مقداری زرق و برق به آن اضافه کنید تا جلوه‌ای چشمگیر داشته باشید.

مژه‌های خود را فر کنید تا چشمانی درشت داشته باشید یا می توانید از مژه های مصنوعی استفاده کنید. کسانی که عاشق کشیدن خط چشم هستند می‌توانند مدل‌های خط چشم گربه‌ای را روی چشمان خود پیاده کنند.

راهنمای آرایش برای صورت های بیضی + عکس و فیلم

۳. گونه‌ها را حجیم کنید

در مورد گونه‌های خود، مطمئن باشید که نباید آرایش سنگین انجام دهید. صورت‌های بیضی شکل به طور طبیعی زیبا هستند و از این رو استفاده مقدار کمی از رژ گونه به تنهایی می‌تواند زیبایی شما را افزایش دهد. همانطور که گفته شد، صورت‌های بیضی مطمئناً می‌توانند با برجسته کردن زوایای طبیعی خود با استفاده از یک محصول کانتور در اطراف ناحیه بیرونی ابرو‌ها و همچنین استخوان‌های گونه سود ببرند. فراموش نکنید که کانتورینگ را به درستی ترکیب کنید.

راهنمای آرایش برای صورت های بیضی + عکس و فیلم

۴. مدل ابرو برای صورت بیضی شکل

خوب، بیشتر مردم در مورد شکل ابرو‌ها گیج می‌شوند. ابرو‌های ایده آل برای افرادی که فرم صورت بیضی دارند، ابروی کمانی است که کمی زاویه دار باشد، ابرو‌ها ممکن است حداکثر قسمت صورت شما را بپوشانند، اما تاثیر زیادی بر ظاهر شما دارد.

اگر می‌خواهید ظاهر خود را زیباتر کنید، باید ابرو‌هایی نرم و زاویه دار داشته باشید. با این حال، اگر فرم ابروی شما زاویه دار نیست، نگران نباشید! بهتر است حالت طبیعی ابرو‌های خود را حفظ کنید.

راهنمای آرایش برای صورت های بیضی + عکس و فیلم

۵. نحوه آرایش لب‌

یکی از چیز‌هایی که همیشه باید در نظر داشته باشید این است که وقتی آرایش چشم سنگین انجام می‌دهید باید مطمئن شوید که آرایش لب نسبتا ساده است. انجام آرایش غلیظ برای لب و چشم به طور همزمان باعث می‌شود که شما غیر طبیعی به نظر برسید.

بنابراین پیشنهاد می‌شود فقط زمانی که چشمانتان ساده است، به لب‌هایتان یک لمس هنری اضافه کنید. می‌توانید رژ لب‌های تیره‌ تری بزنید تا لب هایتان برجسته‌تر شوند. استفاده از برق لب ها یا رژ های جذاب مطمئناً به تمرکز می‌افزاید. قبل از اینکه رژ لب مورد علاقه خود را پر کنید، حتماً طرح کلی لب‌های خود را با خط لب مشخص کنید. این امر باعث ایجاد یک پف طبیعی در آن‌ها می‌شود.

۶. روی یک ویژگی تمرکز کنید

در میان سایر نکات آرایشی برای صورت بیضی شکل که اغلب از منابع مختلف دریافت می‌کنید، همیشه به خاطر داشته باشید که روی بیش از یک ویژگی تمرکز نکنید. این بدان معنی است که اگر آرایش لب سنگین انجام می‌دهید، بقیه قسمت‌های صورت باید ساده باشند. این نکته مخصوصاً برای افرادی است که برش صورت بیضی شکل دارند. در بیشتر موارد، خط فک تا پیشانی متناسب است.

راهنمای آرایش برای صورت های بیضی + عکس و فیلم

۷. رژگونه روشن برای صورت های بیضی شکل

همچنین یک رژگونه صورتی روشن به آرایش خود اضافه کنید تا ظاهرتان کامل شود. جالب اینجاست که این نکته برای همه زنان معتبر است. قرار دادن سایه روشن رژگونه به زیبایی شما می‌افزاید. یک توصیه کوچک برای همه کسانی که رژگونه می‌زنند این است که از رژگونه پودری برای تکمیل ظاهر استفاده کنند. اغلب مشاهده شده است زنانی که کمی رژگونه می‌زنند در مقایسه با دیگران جذاب‌تر هستند.

راهنمای آرایش برای صورت های بیضی + عکس و فیلم

۸. سایه ها را با دقت انتخاب کنید

حفظ رنگ هایلایتر و برنزه یک سایه مطمئنا باعث می‌شود که آرایشتان غلیظ به نظر برسد و قطعا خودتان هم ظاهری که این سایه‌ها ایجاد می کنند را نمی پسندید. از این رو راه حل ایده آل برای سایه روشن استفاده از هایلایتر است زمانی که رنگ برنز تیره‌تر است و بالعکس.

راهنمای آرایش برای صورت های بیضی + عکس و فیلم

اگر به دنبال نکات آرایشی برای صورت بیضی می‌گردید، قطعاً باید از پیشنهادات بالا استفاده کنید. برش صورت بیضی به خودی خود یک ویژگی بسیار مطلوب است. با این حال، آرایش اشتباه می‌تواند زیبایی آن را از بین ببرد و منجر به فاجعه شود. هر زمان که می‌خواهید صورت خود را آرایش کنید، نکات فوق را در نظر داشته باشید.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: آرایش
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی