تاریخ انتشار: ۱۴:۲۸ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 May 20
کد خبر: ۲۴۵۶۱

آتش سوزی عظیم در چهار راه مولوی تهران + عکس و فیلم

در اطراف میدان گمرک، آتش سوزی انبار لوازم یدکی موتور موجب برخاستن دود بسیار شدید در منطقه شد. آتش نشانان به سرعت خود را به محل آتش سوزی رساندند.

آتش سوزی عظیم در چهار راه مولوی تهران + عکس و فیلم

به گزارش تلنگر؛ با توجه به وسعت بسیار زیاد آتش سوزی در چهار راه مولوی تهران ماموران 5 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

انبار بزرگ در چهارراه مولوی تهران، رو به روی مهدیه تهران دچارآتش سوزی شد. چندین مغازه دچار حریق شده است.

خانه های منطقه در حال تخلیه است و امدادرسانی فوری امدادگران آغاز شده است.

سید جلال ملکی گفت: حوالی ساعت ۱۲ امروز حادثه آتش‌سوزی یک انبار در میدان رازی به سامانه ۱۲۵ اعلام و با توجه به وسعت آتش سوزی ماموران پنج ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: شدت آتش‌سوزی زیاد است و ماموران در حال مهار آتش هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: جزییات پس از پایان عملیات مهار اعلام می‌شود.

۱۰ نفر در جریان حریق مترو مصدوم شدند

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران نیز گفت: برابر آمار قطعی، 10 نفر در جریان این حادثه مصدوم شدند که 6 نفر از آنان به بیمارستان‌های حضرت رسول (ص) و فیاض بخش منتقل شدند و 4 تن دیگر نیز به شکل سرپایی در محل مداوا شدند.

در پی وقوع حریق در ایستگاه آزادی 160 مسافر مترو به سرعت تخلیه شدند. شروع حریق از زیر واگن مترو بود و دود ناشی از آن مشکلات تنفسی را برای 15 نفر از مسافران ایجاد کرد.

حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر، از حضور دو تیم امداد و نجات در این حادثه و همکاری با اورژانس و آتش‌نشانی خبر داد.

وی گفت: امدادگران هلال احمر به 15 نفر از مسافرانی که دچار دودگرفتگی شده بودند، خدمت‌رسانی کردند و با اکسیژن‌تراپی توانستند وضعیت جسمی آنها را بهبود ببخشند.

انتهای مطلب/م.ع

برچسب ها: آتش سوزی مولوی
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی