تاریخ انتشار: ۰۹:۱۰ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 May 21
کد خبر: ۲۴۵۶۸

شهادت ۵ مرزبان در حمله گروهک تروریستی به پاسگاه مرزی سراوان

۵ تن از ماموران پاسگاه مرزبانی سراوان شب گذشته، 30 اردیبهشت 1402با یک گروهک معاند به شهادت رسیدند.
شهادت ۵ مرزبان در حمله گروهک تروریستی به پاسگاه مرزی سراوان

به گزارش تلنگر؛ شمس آبادی در خصوص حمله یک گروهک تروریستی به مرزبانان در سراوان گفت: شب گذشته در پی حمله گروهک جیش الظلم به پاسگاه مرزی مک سوخته شهرستان سراوان ۵ نفر از نیرو‌های هنگ مرزی این شهرستان شهید و تعدادی نیز مجروح شدند.

دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان افزود: دستورات قضایی لازم جهت دستگیری عوامل این حادثه صادر شده است.

مقاومت مرزبانان دلیر مانع ورود اشرار به کشور شد

جانشین فرماندهی انتظامی کشور به همراه فرمانده مرزبانی فراجا برای بررسی موضوع شهادت مرزبانان در سراوان از ساعاتی پیش در منطقه درگیری حضور پیدا کردند.

مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات فراجا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان، شب گذشته تلاش تروریست‌های معاند برای ورود به کشور از مرز پاکستان با مقاومت مرزبانان دلیر برجک مرزبانی مَزه سر هنگ مرزی سراوان روبه رو شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات فراجا؛ در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان در شب گذشته و تلاش برای ورود به کشور با مقاومت مرزبانان دلیر برجک مرزبانی «مزه سر» هنگ مرزی سراوان روبه رو شدند که در این درگیری متأسفانه پنج نفر از مرزبانان دلیر، به درجه شهادت نائل و تروریست‌ها با تحمل تلفات از صحنه درگیری متواری شدند. این اقدام ناجوانمردانه حتماً بی پاسخ نخواهد ماند".

جانشین فرماندهی انتظامی کشور به همراه فرمانده مرزبانی فراجا برای بررسی موضوع از ساعاتی پیش در منطقه درگیری حضور پیدا کردند.

گفته می‌شود حال ۲ نفر از مرزبانان دیگر وخیم است.

انتهای مطلب/م.ع

برچسب ها: شهادت کردستان مرز
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی