تاریخ انتشار: ۱۱:۳۳ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - 2023 May 22
کد خبر: ۲۴۵۸۳

جاده هراز بسته شد

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران بیان کرد: در زمان انسداد این محور، مسافران جاده ای می توانند از محورهای کندوان و سوادکوه به عنوان محور جایگزین استفاده کنند.
جاده هراز بسته شد

به گزارش تلنگر؛محسن محمدنژاد اظهار کرد: محور هراز به منظور اجرای عملیات راهداری محوری از کیلومتر صفر تا ۱۰۷ (رفت و برگشت) بین ساعت ۷ صبح لغایت ۱۶ عصر در روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته از تاریخ ۳۱ اردیبهشت الی ۹ خرداد سال جاری مسدود است.

وی اظهار کرد: در زمان انسداد این محور، کاربران جاده‌ای می‌توانند از محور‌های کندوان و سوادکوه به عنوان محور جایگزین تردد کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران همچنین از انسداد محور فرعی ساری- گوهرباران – پنبه چوله کیلومتر ۲۲ از تاریخ ۳۰ اردیبهشت لغایت ۵ خرداد به صورت ۲۴ ساعته خبر داد و افزود تنها تردد وسایل نقلیه سواری همزمان با اجرای عملیات (از پل قدیمی موجود در محور) با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

قابل ذکر است؛ کاربران جاده‌ای و مسافران محترم جهت کسب اطلاع از آخرین شرایط ترافیکی و جوی محور‌ها و همچنین اطلاع از انسداد‌ها و یا محدودیت‌های احتمالی موجود در سطح جاده‌های استان می‌توانند در هر ساعت شبانه روز با شماره تلفن گویای ۱۴۱ تماس بگیرید.

همچنین سایت WWW.۱۴۱.IR و اپلیکیشن تلفن همراه ۱۴۱ نیز تمامی اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: جاده هراز
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی