تاریخ انتشار: ۱۶:۵۰ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - 2023 May 22
کد خبر: ۲۴۵۹۳

جدیدترین قیمت خودروهای داخلی + جدول

قیمت خودرو که حدود سه هفته است روند ریزشی دارد، امروز نیز با کاهش همراه شد. ورود دلار به کانال ۵۰ هزار تومان یکی از عوامل اصلی ریزش نرخ خودرو در بازار به حساب می‌آید. در ادامه جدول قیمت خودروهای داخلی را می توانید مشاهده کنید.

جدیدترین قیمت خودروهای داخلی + جدول

به گزارش تلنگر؛ قیمت خودروهای داخلی، 1 خرداد 1402 به شرح زیر می باشد.

قیمت خودرو در هفته‌های گذشته تحت تاثیر ثبات نسبی در نرخ ارز و همچنین برگزاری مرحله دوم طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه روند کاهشی به خود گرفت. امروز نیز اغلب، قیمت‌ها ثابت یا کاهشی بود.

قیمت خودروهای داخلی

در سایت‌های خرید و فروش، قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است:

قیمت پراید ۱۳۱ در روزهای گذشته تغییری تجربه نکرد و در نرخ ۳۵۰ میلیون تومان ثابت ماند. همانند پراید ۱۱۱ که در قیمت ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.

قیمت پژو پارس LX TU5، ساخت ۱۴۰۱ که در روزهای گذشته کاهش چشم‌گیری را تجربه کرده بود، امروز اول خرداد ماه، ۱۲ میلیون تومان نیز کاهش قیمت نسبت به روز گذشته را تجربه کرد و نرخ ۶۵۰ میلیون تومانی را به ثبت رساند.

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما ۱۴۰۱ که یکی از محصولات پرطرفدار بازار است، امروز ۵ میلیون تومان ارزان و در نرخ ۵۷۰ میلیون تومان عرضه شد.

قیمت تارا اتوماتیک که مدل ۱۴۰۲ آن به‌تازگی وارد بازار شده است، امروز کاهش ۲۰ میلیون تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد و در نرخ ۸۸۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

جدیدترین قیمت خودروهای داخلی + جدول

انتهای مطلب/م.ع

برچسب ها: بازارخودرو
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی