تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 09
کد خبر: ۵۳۱۴

عقده گشایی تندروها در روز قدس / تا کی نظام چوب تندروی را باید بخورد؟

چه می‌شود که روزی که باید ملتی یکپارچه باشیم به جای دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین عده‌ای علیه رئیس جمهور منتخب مردم شعار می‌دهند؟ به راستی چه کسی محل حضور مقامات کشوری را به این گروه قلیل اعلام می‌کند تا درست و در جای مناسب حضور داشته باشند؟
عقده گشایی تندروها در روز قدس / تا کی نظام چوب تندروی را باید بخورد؟به گزارش تلنگر؛ روز قدس روزی برای انسجام جهان اسلام در مقابل باطل صهیونیستی است. روزی که امام خمینی یگانه امام انقلاب از آغاز تا پایان، آن را نامگذاری و شروعی بر بازپس گیری قدس شریف قرار دادند. اما چه می‌شود که روزی که باید ملتی یکپارچه باشیم به جای دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین  عده‌ای علیه رئیس جمهور منتخب مردم شعار می‌دهند؟ به راستی چه کسی محل حضور مقامات کشوری را به این گروه قلیل اعلام می‌کند تا درست و در جای مناسب حضور داشته باشند؟ مگر به دلایل امنیتی مکان‌های حضور شخصیت‌ها در مراسمات عمومی محرمانه نیست؟ 
البته شما می‌توانید در فیلم‌های منتشر شده ببینید که افراد کمی در اطراف این شخصیت‌ها هستند تا شرایط امنیتی حفظ شود؛ اما این گروه‌ها از کجا خبردار می‌شوند کدام شخصیت کی و کجاست؟ مهمتر از آن دلیل آنها برای توهین به شخصیت‌های کشوری در جلوی دوربین‌های داخلی و خارجی چیست؟ 
پیشتر نیز در ماجراهای حمله به سفارت انگلستان ، حمله به سفارت عربستان و موارد دیگر کشور چوب این تندروی‌های سازمان یافته را خورده است. به نظر می‌رسد سیستم اطلاعاتی کشور باید برای برخورد با سازمان‌دهندگان این افراد تندرو هرچه سریع‌تر فکری بکنند.

در حالی که مردم روزه‌دار تهران فارغ از گروه‌بندی‌های سیاسی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به خیابان‌ها آمده‌اند، فردی که بلندگو به دست داشت در مراسم خطاب به مردم می‌گوید روحانی می‌گوید و مردم پاسخ می‌دهند مرگ بر آمریکا، مجری سپس گفت: آن روحانی را نگفتم روحانیت را گفتم. کسانی که می‌گویند شعار مرگ و این حرفا باید جمع شود لباس زنانه بپوشند از مملکت بروند. 
 
این در حالی است که عده‌ای‌نیز در اطراف رییس جمهور حلقه زدند و علیه او شعار هایی چون مرگ بر منافق، مرگ بر آخوند آمریکایی و "روحانی بنی صدر پیوندتان مبارک!" سر دادند. 
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی