تاریخ انتشار: ۰۸:۵۲ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 11
کد خبر: ۵۴۱۷

فیلم و عکس خودکشی دیوانه وار در خانه خدا

مقامات عربستان سعودی روز جمعه اعلام کردند که یک عملیات انتحاری در داخل مسجد الحرام انجام شده است. بنا به اعلام حساب توییتر پلیس عربستان، یکی از حاجیان پس از پایان نماز جمعه، از طبقه بالای مسجد الحرام خود را به پایین انداخته و خودکشی کرده است.
به گزارش تلنگر، بنا به گزارش مقامات امنیتی عربستان، محل حادثه  سریعا توسط هلال احمر احاطه شده تا بتوانند شخص را نجات دهند اما شخص اقدام کننده بلافاصله از دنیا رفته است.photo_۲۰۱۸-۰۶-۰۹_۱۷-۴۶-۱۱

عملیات خودکشی روز قبل توسط یکی از مسلمانان شرق آسیا انجام شده است. دقیقا علت  خودکشی مشخص نشده است، اما تعدادی از مسلمانان شرق آسیا بر این باورند که مرگ در مکه مقدس و حرم شریف، چیزی است که انسان را به پروردگار نزدیک تر می کند و موجب غفران و آمرزش آنها می‌شود.‌

در سال های اخیر چندین حادثه مشابه در مکه انجام شده است. مقامات عربستانی علل بسیاری از این انتحاری ها و خودکشی ها را را بیماری روانی و مشکلات فیزیکی و خانوادگی می‌دانند.

در بیشتر این حوادث، شخص اقدام کننده، پس از عملیات خود را از بالا به پایین انداخته است تا در داخل محوطه مسجد الحرام کشته شده و بنا به اعتقاد خودش شهید شود.

/رکنا 

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی