تاریخ انتشار: ۱۲:۱۰ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
کد خبر: ۵۶۱۶

خبرنگار «آس»: انتظار پیروزی ایران را نداشتم/ اسپانیا بازی مقابل ایران را دوست ندارد!

خبرنگار روزنامه «آس» اسپانیا می‌گوید از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل مراکش سورپرایز شده است.
خبرنگار «آس»: انتظار پیروزی ایران را نداشتم/ اسپانیا بازی مقابل ایران را دوست ندارد!

به گزارش تلنگر، تیم ملی فوتبال کشورمان جمعه شب با تیم ملی مراکش در چهارچوب رقابتهای جام جهانی بازی کرد. این بازی با گل به خودی بازیکن مراکشی به نفع ایران به پایان رسید.
سرجیو سانتوس چوزاس خبرنگار روزنامه اسپانیایی «آس» به روسیه در پاسخ به این پرسش که «پیروزی ایران مقابل مراکش را چطور ارزیابی می‌کنید؟»، اظهار داشت: واقعیت این است که انتظار پیروزی ایران را نداشتم چون مراکش بهتر از ایران بازی کرد. کارلوس کی‌روش کارش را خیلی خوب انجام داد و بازیکنان ایران هم به خوبی برنامه‌های او را در زمین اجرا کردند.

وی در مواجهه با این پرسش که «فکر می‌کنید که ایران بتواند اسپانیا را سورپرایز کند؟»، گفت: اسپانیا شانس خیلی خیلی بالایی برای پیروزی در این بازی دارد، اما ایران هم تیم دفاعی خوبی است. اسپانیا بازی مقابل تیم‌هایی با این سبک بازی را دوست ندارد و ترجیح می‌دهد مقابل تیم‌های هجومی همچون آلمان، آرژانتین و برزیل بازی کند. بنابراین بازی مقابل ایران برای اسپانیا دشوار خواهد بود چون آنها بسته بازی می‌کنند.

«آیا شانسی برای پیروزی ایران مقابل اسپانیا متصور هستید؟»، چوزاس این پرسش را اینطور پاسخ داد: در فوتبال هر چیزی ممکن است، اما به نظرم ایران کار خیلی خیلی دشواری برای شکست اسپانیا خواهد داشت.

خبرنگار «آس» درباره شانس صعود ایران از گروه B جام جهانی 2018 روسیه گفت: احتمال صعود ایران از این گروه وجود دارد چون آنها اگر بتوانند از دو بازی بعدی خود مقابل پرتغال یا اسپانیا امتیاز بگیرند، شانس‌شان برای صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی بیشتر خواهد شد.


ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی