تاریخ انتشار: ۱۸:۰۷ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
کد خبر: ۵۷۵۳

چگونه گوشی اندروید گم شده خود را پیدا کنیم؟

اگر گوشی خود را جایی جا گذاشته اید یا آن را گم کرده اید و یا بدتر از همه دزدیده شده است نگران نباشید. به ترس خود غلبه کنید. فقط کافی است قبل از رخ دادن این اتفاق یک سیستم ردیابی در گوشی خود راه اندازی کنید. برای بدست آوردن بهترین نتایج مکان یابی، گوشی شما باید به یک سیگنال Wi-Fi متصل شود، اما GPS و شبکه های تلفن همراه نیز می توانند مکان دقیق گوشی شما را مشخص کنند. شما همچنین برای تقریبا تمام سرویس های ردیابی باید یک اکانت کاربری گوگل در دسترس داشته باشید. در ادامه راه های مختلفی که به شما کمک می کند گوشی اندرویدی خود را در صورت گم شدن پیدا کنید، شرح خواهیم داد.

در ادامه راه های مختلفی که به شما کمک می کند ردیابی گوشی اندروید خود را در صورت گم به آسانی انجام دهید، شرح خواهیم داد

چگونه گوشی اندروید گم شده خود را پیدا کنیم؟

چگونه گوشی خود را با کمک Google پیدا کنیم؟

بیشتر گوشی های اندرویدی در حال حاضر سرویس Find My Device (قبلا Android Device Manager) را دارند. این سرویس به طور اتوماتیک فرایند ردیابی گوشی اندروید را انجام می دهد، بنابراین اگر گوشی خود را گم کردید، می توانید روی لپ تاپ یا گوشی دوست خود به اینترنت متصل شوید و آخرین مکان گوشی تان پیدا کنید فقط کاری که باید انجام دهید این است که قبل از اینکه گوشی شما گم شود تنظیمات آن را انجام دهید.

نحوه فعال کردن Find My Device در گوشی اندرویدی

در گوشیهای اندرویدی جدیدتر میانبری برای فعال کردن سرویس Find My Device در برنامه تنظیمات وجود دارد، اما ممکن است گوشی شما قدیمی باشد و مجبور باشید Find My Device را از فروشگاه Google Play دانلود کنید تا تنظیمات آن را انجام دهید. این سرویس جستجوی محلی با Google ادغام شده است تا جستجوی تلفن شما را آسانتر کند. فقط باید چند چیز را فعال کنید.
۱- به Settings بروید
۲- روی Security & lock screen ضربه بزنید
۳- سپس روی Device administrators ضربه بزنید.

فعال کردن Find My Device در گوشی برای ردیابی گوشی اندروید

فعال کردن Find My Device در گوشی برای ردیابی گوشی اندروید

۴- روی Find My Device ضربه بزنید باکس کنار آن تیک بخورد.
۵- دکمه برگشت در گوشه سمت چپ بالای صفحه خود را لمس کنید.
۶- دوباره دکمه برگشت را در گوشه بالا سمت چپ فشار دهید تا به منوی Settings اصلی بازگردید.

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی