تاریخ انتشار: ۱۸:۴۶ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
کد خبر: ۵۷۵۵

لحظه به لحظه با حواشی جام جهانی

رقابت های روز هشتم جام جهانی 2018 روسیه با برگزاری 3 دیدار از گروه های سوم و چهارم پیگیری می شود.
لحظه به لحظه با حواشی جام جهانی
به گزارش تلنگر،  روز هشتم رقابت های جام جهانی 2018 با برگزاری 3 دیدار از گروه های سوم و چهارم پیگیری می شود. در نخستین دیدار امروز تیم ملی فوتبال دانمارک به مصاف استرالیا می رود. کانگورو ها  در نخستین بازی خود با وجود نمایش قابل قبولی که مقابل فرانسه داشتند شکست خوردند و در صورت قبول شکست در این بازی وداع زود هنگامی با جام جهانی خواهند داشت. تیم ملی فوتبال دانمارک اما در نخستین بازی خود با درخشش اشمایکل موفق شد پرو را شکست دهد تا به صعود از گروهش بسیار امیدوار باشد.


تیم های ملی فرانسه و پرو هم دیگر دیدار این گروه را برگزار می کنند پرویی ها که پس از 4 دهه به جام جهانی فوتبال رسیدند کار مشکلی برابر فرانسه ، مدعی عنوان قهرمانی خواهند داشت . آن ها در صورت شکست در این بازی از گردونه مسابقات کنار می روند.

دیگر دیدار امروز میان تیم های فوتبال آرژانتین و کرواسی است. کروات ها در نخستین بازی خود عملکرد فوق العالده ای مقابل نیجریه داشتند و با شکست این تیم گام محکمی در ابتدای راه برداشتند. آن ها حالا تنها یک قدم با صعود فاصله دارند اما باید از سد آرژانتین قدرتمند بگذرند. یاران مسی بر خلاف حریفشان در بازی نخست موفق نبودند و مقابل ایسلند به تساوی دست یافتند. تا شروعی کابوس وار داشته باشند.
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی