تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 20
کد خبر: ۹۷۹۵

امنیت ایران ثمره تلاشهای سربازان گمنام امام زمان (عج) است

فرماندار تربت حیدریه گفت: امنیت کنونی که امروز در فضای داخلی ایران شاهدش هستیم ثمره تلاشها و مجاهدتهای شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات است.
به گزارش تلنگر؛ علی رستمی روز شنبه و در آستانه سالروز ولادت با سعادت امام عصر (عج) و هفته گرامیداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) افزود: اهمیت این حضور پررنگ زمانی بیشتر مشخص می شود که بدانیم با وجود تهدیدهای خارجی و ستون پنجم دشمن در داخل، امنیت در ایران نهادینه شده است و اقشار مختلف مردم از این نعمت بزرگ برخوردار هستند.
وی ادامه داد: بر این اساس خدمت رسانی به مردم توسط مسئولان و مدیران اجرایی، در گرو فعالیت این نیروهای بصیر، هوشمند و غیور است و حفط امنیت ما به ازای به خطر افتادن امنیت آنهاست.
فرماندار تربت حیدریه گفت: نتیجه اقتدار امروز انقلاب اسلامی این است که هیچ کشوری در منطقه و خارج از منطقه جرات تعدی و نفوذ به کشورمان را ندارد.
رستمی افزود: فرا رسیدن نیمه شعبان، سالروز میلاد فرخنده و پر برکت یگانه منجی بشریت، این فرصت را به ما می دهد تا یادی از سربازان گمنامی کنیم که در تامین امنیت داخلی و نیز امنیت اتباع ایران در خارج کشور از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنند.
مرکز شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی