در متن جامعه

تاثیر فنگ شویی با بامبو بر زندگی شما

گیاه بامبو از جمله گیاهانی است که انرژی خاصی به خانه ساطر می کند

به گزارش تلنگر؛ بشر همواره در جستجوی آرزو‌ها و رسیدن به هدف‌های زندگی خود می‌باشد و در این مسیر بسته به اعتقادات خود عناصری را دست مایه توسل و جذب انرژی می‌کند. بسته به اعتقادات افراد مختلف در سراسر دنیا مواردی مشترک بین همه انسان‌ها وجود دارد که یکی از این موارد، اعتقاد به خوش یمن بودن یا خوش روزی بودن و خوش شانس بودن است.

این اعتقاد ممکن است نسبت به شخصی باشد یا نسبت به اشیاء و گاهی پیش می‌آید که نسبت به گیاهان و بعضی از حیوانات باشد. یکی از گیاهانی که مورد توجه علاقه‌مندان به گیاهان آپارتمانی و نگهداری و پرورش آن‌ها است و البته از آن به عنوان گیاه شانس آور یاد می‌شود گل بامبو می‌باشد. اما اینکه خرید بامبو شانس آور است یا خیر باید پیشینه آن را بررسی کنیم که ابتداً بامبو در آنجا دیده شد و از آنجا راه به سراسر دنیا و خانه‌های ما پیدا کرد.

فنگ شویی و بامبو

گل بامبو در فرهنگ فنگ شویی (فنگ شویی دانش زندگی متعادل و هماهنگ بین انسان و طبیعت پیرامون اوست که آغاز پیدایش آن به اندیشه‌های کهن شرقی با قدمت چند هزار ساله برمی‌گردد) یکی از نماد‌های زنده آب، چوب و زمین است. این اتفاق در فنگ‌شویی به معنای تکمیل تعادل عناصر پنجگانه می‌باشد.

گل بامبو دکوراتیو

فنگ شویی مدعی است که گل بامبو حامل انرژی مثبت و جذب این انرژی به محل نگهداری خود می‌باشد. کسانی که آشنایی دارند می‌دانند که بامبو گیاهی مورد توجه در این فرهنگ است که علاوه بر اینکه خود گیاه اثر مثبت در جذب انرژی مثبت دارد تعداد آن نیز تعیین کننده می‌باشد. در ادامه به بررسی رابطه بین اعداد و گل بامبو می‌پردازیم و اگر تمایل دارید در مورد روش نگهداری بامبو بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

عدد یک در گل بامبو

اگر شما یک بامبو را در گلدان خود نگهداری می‌کنید باید بدانید که معنای یک گل بامبو یعنی داشتن رفاه در یک زندگی است. به عنوان مثال هنگامی که شخصی کسب و کاری را تازه شروع کرده به عنوان هدیه یکی از گزینه‌های مناسب برای این شخص یک عدد گل بامبو می‌باشد چرا که یادآور روزی خوب و درآمد سرشار می‌باشد. این مورد از مواردی که در فنگ شویی با بامبو  باید دقت کنید.

عدد دو در گل بامبو

اگر می خواهید در فنگ شویی با بامبو  فضایی عاشقانه داشته باشید این یکی از راه‌های ابراز عشق و علاقه در کشور چین این است که افراد به معشوقه خود دو عدد گل بامبو هدیه می‌دهند این به معنای عمق علاقه و محبت قلبی به طرف مقابل. در فرهنگ فنگ شویی هنگامی که گل بامبو به عدد ۲ می‌رسد به معنای رشد خوش شانسی و دو برابر شدن اقبال انسان است.

عدد سه در گل بامبو

هنگامی که تعداد ۳ عدد از این گل در یک مکان حضور داشته باشد دارای معنای ترکیبی است ترکیبی پرطرفدار و خوشایند برای همگان که به ترتیب زیر می‌باشد. ثروت و ارتقاء شغلی و عمر طولانی مفهومی است که از عدد ۳ در گیاه بامبو استنباط شده و ارمغان ایست که از جمع این سه گیاه پدید می‌آید.

عدد چهار در گل بامبو

جالب است بدانید که در کشور چین شما نمی‌توانید در هیچ یک از خانه‌ها و محل کار افراد تعداد گل بامبو را ۴ عدد ببینید. زیرا آن‌ها اعتقاد دارند که این امر-یعنی چهار عدد در گلدان- منجر به مرگ گیاه شده و این خود نشانه بدی می‌باشد، ضمناً یکی از افراد در این کشور این تعداد بامبو را به کسی هدیه نمی‌دهند چرا که این کار نوعی بی ادبی تلقی شده و افراد از این کار اجتناب می‌کنند. شما می توانید به معانی فنگ شویی با بامبو در این مطلب به طور کامل توجه کنید.

عدد پنج در گل بامبو

جالب است بدانید که عدد ۵ در این گیاه به معنای ثروت است و ثروت از دو جنبه مالی و معنوی مورد توجه و بحث ما می‌باشد. یکی دیگر از ثمرات وجود پنج عدد بامبو شغل سالم و خوب روابط سالم نمونه‌هایی از این دست می‌باشد.

عدد شش در گل بامبو

در کشور چین عدد ۶ به شدت مورد علاقه مردم است، زیرا نماد خوش شانسی و اقبال بالا می‌باشد. زمانی که شما ۶ عدد از گیاه بامبو را به کسی هدیه می‌دهید، در فرهنگ فنگ شویی در واقع دارید ثروت را به آن خانواده و آن شخص اهدا می‌کنید.

پیشنهاد می کنیم ادامه مطلب فنگ شویی با بامبو را دنبال کنید.

عدد هفت در گل بامبو

تزئین بامبو

همانطور که گفته شد ثروت فقط به معنای مادی آن نیست، بلکه بُعد معنوی آن نیز مدنظر قرار می‌گیرد و سلامتی یک ثروت معنوی می‌باشد. هفت عدد از گیاه بامبو هنگامی که به شخصی هدیه می‌شود و یا در مکانی قرار دارد به معنای سلامتی و آرزوی صحت تن برای مخاطب می‌باشد. در کشور چین گیاه بامبو نماد قدرت و استقامت می‌باشد لذا وجود این گیاه در تمامی خانه‌ها و مکان‌های مهم جلب توجه می‌کند.

سخن پایانی

هرگز گیاه بامبو را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید. در صورت چنین اتفاقی احتمال آسیب‌دیدگی گیاه شما به‌خصوص بر اثر نور گرم خورشید در روز‌های تابستان بسیار زیاد است. البته این بدان معنا نیست که گیاه شما باید در فضای تاریکی قرار بگیرد چرا که چنین وضعیتی هم برای آن زیان‌آور است.نکته اینجاست که گیاه بامبو باید در معرض نور غیرمستقیم قرار داشته باشد، یعنی نوری که از پشت پنجره و پرده تابیده و شدت و ضرر آن به این طریق فیلتر شود.

این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

بم خودرو

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x