پتروشیمی

جزئیات حضور موثر طرح های پتروشیمی در جایزه تعالی

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: حضور فعال شرکت ها در این جایزه، افزون بر ارتقای سطح توانمندی مدیران، می تواند موجب بالارفتن کیفیت و افزایش بهره وری کارکنان نیز شود.

به گزارش تلنگر؛ مرتضی شاهمیرزایی در نخستین جلسه دبیرخانه یازدهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی روز ۱۹ خردادماه، گفت: جایزه تعالی باید به منظور اثربخشی بیشتر خود در بالابردن سطح بهره وری و کیفیت شرکت ها از روش های نوین در ارزیابی شاخص ها و فرایندها استفاده کند.

وی با تاکید بر اینکه در دوره یازدهم جایزه تعالی باید نگاه ویژه ای به مشارکت طرح های پتروشیمی در فرایندهای ارزیابی کرد، افزود: مشارکت طرح ها در جایزه تعالی و ارزیابی آنها با شاخص های مختلف، موجب تحقق اهداف و برنامه ریزی ها در مسیر ساخت و تکمیل طرح های توسعه ای در مسیر تکمیل زنجیره ارزش می شود.

معاون وزیر نفت با بیان اینکه یکی از ویژگی های جایزه تعالی ارتقای کیفیت و افزایش بهره وری کارکنان یک سازمان و شرکت ها است، خاطرنشان کرد: ضروری است که متولیان و ارزیابان جایزه تعالی توجه جدی به آموزش و توانمند سازی خود داشته باشند.

وی گفت: حضور فعال شرکت ها در این جایزه، افزون بر ارتقای سطح توانمندی مدیران، می تواند موجب بالارفتن کیفیت و افزایش بهره وری کارکنان نیز شود.

در نخستین جلسه دبیرخانه یازدهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی (طرح های صنعت پتروشیمی) که با حضور مدیران عامل و نمایندگان طرح های پتروشیمی فعال برگزار شد، رئیس و دبیر جایزه تعالی صنعت پتروشیمی گزارش هایی از دوره های پیشین و همچنین نحوه برگزاری یازدهمین دوره این رویداد را ارائه کرد.

انتهای مطلب/م.ع

این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

بم خودرو

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x