احزاب

سه شرط مرعشی برای انتخابات 1403

سید حسین مرعشی دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی سه شرط را لازمه پیروزی در انتخابات پیش رو دانست.

به گزارش تلنگر؛ سید حسین مرعشی در صفحه شخصی خود نوشت:

اگر قرار باشــد از ما که منتقد دولت فعلی و بخشــی از سیاست های کشور هســتیم، فردی وارد میدان شود، وضعیتش باید دربرگیرنده سه شرط زیر باشد:

اول اینکه باید صلاحیت او به تایید شورای نگهبان برسد که البته اســامی اعلامی نهایی، نظر شــورای نگهبان نیســت و درواقع این نظام جمهوری اسلامی اســت که نظرش را در ظرف شورای نگهبان می ‌ریزد.

دوم اینکه، ظرفیت اجماع در مورد آن فرد وجود داشــته باشــد و تمامی مجموعه اصلاح طلبان و میانه ‌روها بتوانندحول او جمع شوند. یعنی نه تنها حضور کاندیدای مورد نظر نباید مورد تفرقه شــود بلکه باید باعث انســجام نیروهای اصلاح طلب و میانه رو شود.

سوم اینکه با وجود شخصیت های تاثیر گذار ما به مجموعه دوســتان مان کمک خواهیم کرد تا به جمع بندی مناسبی برای انتخاب شخصیتی برســیم که علاوه بر عبور از کانال نظام جمهوری اسلامی بتواند کشــور را در مسیر درستی قرار دهد، قدرت رهبری را پشــت دولت بیاورد و نیز این توانایی را هم داشــته باشد تا مشکلات روزافــزون مردم راکاهش دهد.

این نظرات در حالی است که در انتخابات های بعد از مجلس ۹۸ عملا اصلاح طلبان در انتخابات های کشور نقش چندانی نداشتند. گروهی از آنها رد صلاحیت شدند و گروهی دیگر نیز نتوانستند اجماع لازم برای انتخابات را جمع کنند.

انتتهای مطلب

این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۲ / ۵. تعداد آرا: ۱

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

بم خودرو

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x