اجتماعیخانواده

20 ایده ست کردن مانتو سفید در 1403

مانتو سفید جز استایل اصلی خانم های ایرانی می باشد. به خصوص در فصل های گرم سال که مناسب پوشیدن رنگ های سفید و روشن است. در این مقاله ایده های جذاب ست کردن مانتو سفید را در اختیارتان قرار می دهیم.

به گزارش تلنگر؛مانتو سفید، به دلیل رنگ خنثی و جذابی که دارد، خوراک ست کردن با رنگ های مختلف است. شما در انتخاب استایل با رنگ سفید گزینه های مختلفی دارید. و به همین دلیل طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

ایده ست کردن مانتو سفید

سفید از محبوب‌ترین‌ها است. می‌توانید از پیراهن و مانتوهای سفید برای موقعیت‌های مختلفی استفاده کنید. اگر بتوانید به درستی ست‌های جذابی با رنگ سفید بسازید، این رنگ می‌تواند تبدیل به محبوب‌ترین رنگ لباس شما شود.

ست مانتو سفید با شال و روسری

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که نباید بیشتر از سه رنگ را در استایل خود استفاده کنید. استفاده از چندین رنگ باعث شلوغی و از بین رفتن شیکی استایل شما می شود.

برای انتخاب شال و روسری با استایل مانتو سفید باید به سایر اجزای تیپ خود هم توجه داشته باشید و هارمونی رنگ ها را رعایت کنید. به عنوان مثال اگر شلوار جین آبی می پوشید از یک تناژ آبی برای شال یا روسری استفاده کنید و در صورتی که شلوار کرمی، سفید و رنگ های خنثی را انتخاب می کنید، شال و روسری خود را از میان رنگ های شاد و تیره تر برگزینید.

ست مانتو سفید با شلوار

شلوار، مهمترین نکته در نظر گرفتن نوع مانتو است. در صورتی که مانتوی اسپرت می پوشید شلوار جین مام استایل و اسکینی گزینه های خوبی برای ست کردن هستند و اگر مانتوی شما عبایی است، نباید از شلوارهای گشاد برای انتخاب استفاده کنید.

همچنین در صورتی که شلوارهای پارچه ای و رسمی دارید از مانتوهای کتی و مانتوهای کوتاه جلوبسته می توانید کمک بگیرید. وقتی شلوار رنگ مشکی و تیره را برای استایل مانتو سفید خود انتخاب کردید، حتماً باید سایر اجزای استایلتان را نیز با رنگ شلوار هماهنگ کنید، در غیراین صورت استایل شیکی نخواهید داشت.

برای فصل تابستان می توانید از شلوارهایی با جنس کتان نازک و لینن با رنگ های روشن استفاده کنید که خنک هستند و با استایل مانتو سفید تیپ بسیار جذابی را برای شما رقم می زنند.

 آبی و سفید

این ست شیک، خاص و زیباست. لباس‌ها تاثیر زیادی روی دیدگاه افرادی که با ما در ارتباط هستند می‌گذارند. اگر می‌خواهید به عنوان فردی آرام و باوقار دیده شوید این دو رنگ را در کنار هم به کار ببرید. به یک مانتوی سفید و دخترانه احتیاج دارید. آستین و قد مانتو نباید خیلی بلند باشد. مانتویی را انتخاب کنید که آستین کار شده‌ای داشته باشد. شلوار جین آبی روشن تکمیل کننده رنگ سفید خواهد بود.

 مشکی و سفید

مانتو سفید و استایل با رنگ مشکی

این ترکیب را زیاد دیده‌اید. همه آن را دوست دارند اما افراد کمی به درستی قوانین استفاده از این دو رنگ را رعایت می‌کنند. به کار بردن سفید و مشکی به تنهایی در کنار هم چندان زیبا و کافی به نظر نمی‌رسد.

ما به رنگی مکمل احتیاج داریم. مناسب‌ترین رنگ زرشکی است. زرشکی با ترکیب تناژ نیلی و سرخابی می‌تواند سادگی رنگ سفید و تیرگی رنگ مشکی را بپوشاند.

اگر یک مانتو یا بلوز سفید به تن می‌کنید و از شلوار مشکی استفاده می‌کنید، ترجیحا پیراهن یا مانتویی ساده انتخاب نکنید و به دنبال مانتویی بگردید که ترکیب رنگ زرشکی را در خود داشته باشد. در ادامه شال یا روسری خود را نیز با مانتو هماهنگ کنید. کیف و کفش را به رنگ مشکی انتخاب کنید و برای کف خود یک آویز یا دستمال زرشکی تهیه کنید.

پیراهن ساحلی

پیراهن ساحلی سفید

پیراهن ساحلی با صندل‌های رنگی زیبا هستند. افراد با توجه به فرم بدن خود رنگ‌های مختلفی برای پیراهن خود انتخاب می‌کنند. کسانی که می‌خواهند لاغرتر به نظر برسند بهتر است تا رنگ‌های تیره را امتحان کنند.

اگر شما لاغر هستید می‌توانید رنگ سفید را برای پیراهن خود انتخاب کنید. صندل سرخابی و لژ دار بخرید. دستبند و النگوهای رنگی استفاده کنید. رنگ‌های زرد، آبی و سرخابی برای النگو مناسب است.

رنگ دیگری که می‌توانید برای صندل‌ خود انتخاب کنید رنگ قهوه‌ای خاکی است. یک رنگ ملایم که به خوبی با رنگ سفید ست می‌شود. به جای النگوهای رنگی نیز می‌توانید اکسسوری‌های طلا و استیل را استفاده کنید.

کت سفید با اورال

یکی از ترکیب هایی که ما بیشتر دوست داریم این است که یک کت یا کت سفید را روی لباس قرار دهیم. ظاهری ایده آل برای یک مهمانی یا عروسی تابستانی به نظر می رسد.

شلوار جین و مانتو سفید

شلوار جین همیشه ایده خوبی است. شلوار جین آبی با ژاکت سفید کاملاً مطابقت دارد. بدون شک، این لباسی است که باید برای آن روزهایی که می خواهیم ظاهری آسان شیک داشته باشیم، در نظر داشته باشیم.

ست مانتو سفید با کفش

اگر مانتوی سفید شما رسمی و مجلسی است بهترین گزینه برای انتخاب کفش، کفش های پاشنه بلند و کالج های مجلسی هستند. برای مانتوی سفید اسپرت از کفش کتانی سفید کمک بگیرید که هماهنگی زیادی در استایل مانتو سفید شما ایجاد می کند. در فصل تابستان می توانید همراه با مانتوی سفید بلند و کوتاه خود، از صندل های بندی و لژدار استفاده کنید.

ست مانتو سفید با کیف

همانطور که در مورد انتخاب شال مناسب با مانتو سفید گفتیم، انتخاب نوع و رنگ کیف نیز بستگی به سایر اجزای استایل مانتو سفید شما دارد. سعی کنید برای مانتوهای رسمی از کیف های کجی بنددار استفاده نکنید و کیف های دستی و کوچک را انتخاب کنید. کیف های بنددار برای استایل روزانه و مانتوهای سفید اسپرت بسیار مناسب هستند.

ست مانتو سفید اورسایز

مانتو سفید اورسایز

مانتوهای اورسایزکه کمی گشاد و جلوباز هستند و در چند سال اخیر ترند شده اند و استایلی امروزی و شیک را برای شما می سازند.

بهتر است همراه با این مانتوها شلوارهای مام استایل و مام فیت را به کار ببرید و از شلوار های بسیار گشاد دوری کنید. اگر می خواهید یک استایل روزمره با مانتوی سفید اورسایز داشته باشید، می توانید در زیر مانتو از یک پیراهن با رنگ شاد کمک بگیرید و کفش خود را هم کتانی یا صندل انتخاب کنید.

برای مهمانی ها از شلوار و شومیز اندامی و کفش های پاشنه بلند و یا کالج برای ست کردن با مانتوی سفید اورسایز استفاده کنید.

 تیشرت‌های چاپی

می‌توانید مانتو یا پیراهن‌های سفید و ساده خود را با تیشرت‌های چاپی بپوشید. تیشرت‌هایی که چاپ‌های رنگی دارند برای زیر پیراهن کاربردی هستند و به همراه شلوارهای گشاد و مام استایل استفاده می‌شوند. این استایل نیز مورد توجه نوجوانان و جوانان است.

رنگ خاکی و سفید

سفید و خاکی از ترکیب‌های ترند و جذاب هستند. مانتوی سفید شما به همراه یک شلوار کتان خاکی دیدنی خواهد شد. شلوار راسته بپوشید و انتهای آن را تا بزنید. می‌توانید کفش‌های پاشنه دار یا کتانی بپوشید؛ انتخاب با شما است.

روسری‌های کوتاه و شال، هر دو مناسب هستند. عینک آفتابی بزنید. عینکی با لنز زرد استایلتان را دلنشن‌تر خواهد کرد. در نهایت شما به یک کیف چرمی قهوه‌ای یا کرم نیاز دارید.

روش ست کردن مانتو سفید جلو بسته

مانتو سفید جلو بسته

در حال حاضر اغلب مانتوهای موجود در بازار جلو باز هستند و شاید این سوال برای شما پیش آید که با مانتو سفید جلو بسته چطور باید ست کرد؟ اگر یک مانتوی سفید جلو بسته را انتخاب نموده اید تیشرت و یا بلوز شما دیده نمی شود.

در این شرایط می توانید انتخاب های راحت تری را انجام دهید. اگر مدل مانتوی شما حالت پیراهن دکمه دار را دارد بهتر است یک شلوار جین آبی انتخاب نمایید. یک روسری آبی آسمانی و یک جفت کتانی سفید رنگ استایل شما را به بهترین و راحت ترین استایل تبدیل می نماید.

در صورتی که مانتویی اندامی دارید بهتر است از شلوارهای اسکینی و چسبان انتخاب نمایید. این نوع استایل سبب کشیده تر دیده شدن اندام شما می گردد. به طور کلی برای مانتوهایی که حالت راحت و اسپرت را دارند از کفش های اسپرت استفاده نمایید.

در صورتی که مانتوی شما حالت رسمی تری دارد، می توانید از کالج ها و یا کفش های پاشنه بلند استفاده نمایید. اگر مانتوی جلو بسته می پوشید بهتر است از روسری و شال های بسیار بزرگ استفاده نکنید. زیرا در این شرایط شال بیشتر قسمت بالا تنه زیر شال می ماند.

انتخاب کیف مناسب با مانتو سفید

کیف می‌تواند الهام گرفته از رنگ شال یا روسری شما باشد یا به رنگ مانتو یعنی سفید باشد. در حالت کلی اگر مانتو سفید مجلسی نیست، کیف دوشی بهترین گزینه و راحت‌ترین گزینه محسوب می‌شود.

اگر برای مجالس به دنبال کیف هستید، کیف‌های دستی سفید، مشکی، نقره‌ای و طلایی شاین گزینه‌های مناسبی هستند.

استایل رنگ‌های پاستلی با رنگ خنثی

 رنگ‌هایی مثل سفید، طوسی و بژ می‌توانند ترکیب بی‌نظیری با رنگ‌های پاستلی بسازند. رنگ سبز نعنایی نیز در ترکیب با سفید می‌تواند ترکیب بسیار زیبایی بسازد. همچنین رنگ‌هایی مثل زرد موزی، صورتی آدامسی و هلویی، در ترکیب با رنگ طوسی بسیار جذاب دیده می‌شوند. آقایان می‌توانند یک شلوار طوسی انتخاب کرده و یک پیراهن پاستلی مثل صورتی روشن بپوشند.

نکات مهم در ست کردن مانتو سفید

  1. برای انتخاب رنگ متناسب با مانتوی سفید به فصلی که می خواهید مانتو را بپوشید دقت کنید.
  2. برای فصل بهار این مانتو را با رنگ های پاستیلی و رنگ سرکه ای ست کنید.
  3. برای فصل تابستان از رنگ های آبی روشن، صورتی، سبز و زرد، قرمز، سبز آبی و آبی فیروزه ای استفاده کنید. همچنین کنارهم قرارگیری رنگ های پاستلی با سفید، شما را آرام و ملیح نشان می دهد.
  4. برای فصل زیبای پاییز از رنگ های گرم مثل قرمز، نارنجی، زرد زرچوبه ای، قهوه ای و رنگ هایی مثل سرکه ای و آبی استفاده نمایید.
  5. برای فصل زمستان از رنگ های سرد مانند آبی، بنفش، آبی کاربنی، خاکستری، مشکی و سبز لجنی استفاده کنید.
  6. برای فصول گرم می توانید مانتو سفید خود را با یک سرهمی خنک سفید و صندل های پاشنه کوتاه بندی بپوشید و استایل مونوکروم داشته باشید.
  7. مانتو سفید خود را با دست بشویید و به پارچه ی آن در هنگام شست و شو ضربه و مالش بیش از حد وارد نکنید.
  8. مانتو سفید خود را با لباس های دیگر نشویید و در شست و شو به جنس و اتیکت آن دقت کنید.

انتهای مطلب/آ.ع

این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

بم خودرو

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x