خانواده

40 ایده متفاوت و جذاب برای تزئین درخت کریسمس که تاکنون به فکرتان نرسیده بود

زیور آلات کریسمس، قلاب، گلوله، "لامپ کریسمس" یا "حباب های کریسمس" وسایل تزیینی هستند که معمولاً برای  تزئین درخت کریسمس هستند. در این مقاله با 40 ایده  تزئین درخت کریسمس با شما همراه هستیم.

به گزارش تلنگر؛ محبوب ترین تزئین درخت کریسمس سال به سال زیور آلات کریسمس است. زیور آلات کریسمس قرمز، زیور آلات طلا، صورتی، آبی، سبز، سفید، نقره ای و حتی سیاه زیور آلات کریسمس مردم همیشه به دنبال زیور آلات جدید برای آویزان کردن به درخت کریسمس خود هستند. زیورآلات ضد نشکن و توپ شیشه ای محبوب ترین نوع تزئینات کریسمس هستند که آرامش را ایجاد می کنند.

پس زمینه برای طیف گسترده ای از طرح ها و سبک ها. در میان زیور آلات کریسمس ما همه چیز از یخ تا حیوانات را خواهید یافت. ، فرشتگان تا بابا نوئل و هر آنچه در این بین است. هر مناسبت، سرگرمی یا علاقه، بدون شک در تزئین درخت کریسمس به تصویر کشیده شده است.

تزئین درخت کریسمس چیست؟

تزئین درخت کریسمس ممکن است بافته، دمیده (شیشه یا پلاستیک)، قالب (سرامیک یا فلز)، کنده کاری شده از چوب یا پلی استایرن منبسط شده، یا با تکنیک های دیگر ساخته شده باشند.

گل دسته و تاج گل

تاج گل برای کریسمس

تاج گل آبی

تزئین دسته گل درخت کریسمس

دسته گل و تاج درخت کریسمس

دسته گل و تاج درخت کریسمس برای 2024

تزیین گلدسته درخت کریسمس

تاج و دسته گل کریسمس

تاج و دسته گل کریسمس

مردم با تاج گل و گلدسته تزئین درخت کریسمس را تکمیل می کنند زیرا آنها روشی آسان برای افزودن سبک به درب ورودی، شومینه یا راه پله است. بعلاوه، هم گلدسته کریسمس و هم تاج گل های زمستانی گزینه های سبک زیادی را ارائه می دهند.

اکلیل سنتی کاج محبوب‌ترین گلدسته‌های کریسمس است، اما می‌توانید گلدسته را نیز پیدا کنید. حلقه گل، حلقه گل، توت گلدسته و زیورآلات گلدسته. گلدسته از قبل روشن شده رویای یک دکوراتور است. آن را آویزان کنید یا تقریباً در هر جایی قرار دهید تا درخشش گرمی در تعطیلات داشته باشید.

به طور مشابه، دکوراتورها می توانند از میان تکل های گل سنتی سبز ، گله دار تاج گل توت و تزیین تاج گل برای اضافه کردن از جذابیت کریسمس به خانه های خود. در سال های اخیر اکلیل های سفید و حتی اکلیل های صورتی بسیار محبوب شده اند.

تاج گل های کریسمس تزئین نشده یکی از محبوب ترین فروشندگان ما هستند، زیرا بسیار متنوع هستند. البته، می توان آنها را بدون تزئین آویزان کرد تا ظاهری طبیعی داشته باشند، اما صنعتگران دوست دارند زیور آلات، درخت کاج، انواع توت ها و کمان اضافه کنند تا تاج های کریسمس سفارشی خود را ایجاد کنند.

فندق شکن

اگر تزئینی وجود دارد که نظر تزیین کنندگان را جلب کرده است، آن فندق شکن کریسمس است. انواع رومیزی از فندق شکن های عجیب و غریب یک مجموعه بسیار محبوب است. همچنین تزئین درخت کریسمس فندق شکن، تزیینات فندق شکن در فضای باز و تزیینات تجاری. ما حتی هنر دیواری فندق شکن و بطری بازکن شکل فندق شکن را ارائه می دهیم.

بابا نوئل

بابا نوئل درخت کریسمس

بعد از Baby Jesus، بابانوئل احتمالاً محبوب‌ترین فرد در فصل کریسمس است. از تزیینات بادی بابانوئل تا بابا نوئل دکور روی میز، بابا نوئل در میان مجموعه‌دارانی که همیشه به‌دنبال چیزهای جدید هستند، محبوب هستند.به‌علاوه، زیور آلات کریسمس و پیکره‌های بابا نوئل به پرچم های باغ بابانوئل، راه های زیادی برای نمایش بابانوئل در اطراف خانه شما وجود دارد.

 تاپر درختان

تزیین درخت کریسمس با برف

ایده تزیین درخت کریسمس

تزدین خاص درخت کریسمس

تزیین نقره ای و طلایی درخت کریسمس

تزیین خاص درخت کریسمس

دسته گل و تاج تزدین درخت کریسمس

ستااره درخت کریسمس

تزئین درخت کریسمس

در حالی که ستاره روی درخت کریسمس رنگ پایانی به درخت کریسمس شما می دهد، انتخاب خانواده روی درخت کریسمس بسیار شخصی است. آیا روی شجره نامه یک ستاره کریسمس یا یک فرشته کریسمس استفاده می کنید. شاید روی درخت بابا نوئل یا دانه برف غیر سنتی را ترجیح دهید. هر سبکی که باشد، ترجیحات بالای درخت به نسل‌ها منتقل می‌شود. بنابراین، اگر روی درخت کریسمس خانواده شما یک لیوان پایانی است، احتمالاً انتخاب کودکان بزرگ‌تر شما نیز خواهد بود.

گوزن شمالی گوزن شمالی

گوزن شمالی برای درخت کریسمس

گوزن شمالی دست ساز درخت کریسمس

گوزن شمالی درخت کریسمس

تزئین درخت کریسمس با گوزن شمالی دسته دیگری از تزیینات کریسمس است که در تعطیلات پرطرفدار است. از مجسمه های گوزن شمالی تا تزیینات گوزن شمالی در فضای باز، یک مجسمه بزرگ خواهید دید انواع این حیوانات برازنده و شاخدار. علاوه بر این، می توانید زیور آلات گوزن شمالی را روی درخت خود قرار دهید، گوزن شمالی جوراب نگهدارنده روی بالش و گوزن شمالی بالش روی مبل خود بیندازید.

جوراب ساق بلند

جوراب کریسمس

جوراب های کریسمس

جوراب های کریسمس

جوراب که کنار شومینه آویزان شده، تزیینات کمی به اندازه کریسمس نمادین هستند. جوراب قرمز کریسمس با سرآستین سفید کرکی هنوز یکی از لوازم اصلی تعطیلات است، اما جوراب‌های کریسمس مدرن اکنون طیف رنگ‌ها و سبک‌هایی را دارند که با هر تم یا تمی مطابقت دارند. دکور می‌توانید جوراب‌های طلایی کریسمس درخشان و خاکستری شیک و بازیگوش پیدا کنید. a> و استتار. طرحی را انتخاب کنید و اجازه دهید جوراب کریسمس خود را بیان کند! چهارخانه و الگوهایی مانند صورتی

کره های برفی

کره برفی کریسمس

کره برفی درخت کریسمس

کره برفی خانه برفی

یک قرن پیش معرفی شد، کره های برفی تخیل کودکان و بزرگسالان را تسخیر می کند و اغلب به مجموعه های ارزشمند تبدیل می شوند. یک کره برفی نگاهی اجمالی به دنیای مینیاتوری کریسمس برفی و صحنه‌های فصلی ارائه می‌کند. در طول تعطیلات، می‌توانید گلوله‌های برفی را در همه جا، از داروخانه‌های محلی گرفته تا فروشگاه‌های هدیه خوب، در همه محدوده‌های قیمتی خریداری کنید. بسیاری از گلوب های برفی دارای موسیقی و حرکت برای لذت بیشتر هستند. و در حالی که گلوب برفی شیشه ای کروی سنتی است، ممکن است غیر سنتیفانوس، آدم برفی، قطارها و دیگر کریسمس ها گنجانده شده اند.

آدم برفی هاآدم برفی ها

از درخت کریسمس زیور آلات تا تزیینات چمنزار، < /span> را در پنجره خود قرار دهید. لمس فصلی شاد در داخل و خارج. آدم برفی را در فضای باز و یک آدم برفی بادی، آدم برفی های شاد تعطیلات را روشن می کند. هر اندازه که باشد، دکوراسیون آدم برفی اغلب دارای روسری، دستکش و کلاه رنگارنگ است. و اغلب دوستان شاد دیگری به او می پیوندند. یک چراغ های جدید کریسمس تا رومیزی

فیگورها و مجموعه های مولودیفیگورها و مجموعه های مولودی درخت کریسمس

صحنه های تولد یکی از اولین تزئینات کریسمس بود. طبق اسمیتسونیان، سنت. فرانسیس آسیزی اولین صحنه عیسی مسیح زنده را در سال ۱۲۲۳ به صحنه برد. بسیاری از خانواده‌هایی که کریسمس را جشن می‌گیرند، در طول فصل کریسمس صحنه عیسی مسیح را به نمایش می‌گذارند. مجسمه‌های عیسی مسیح، مریم و یوسف را به تصویر می‌کشند، اما ممکن است شامل شبانان، فرشتگان، دام‌ها، حکیمان و سایر شخصیت‌ها نیز باشد. بسیاری از مجموعه‌های عیسی مسیح روی میزها و زیر درخت‌های کریسمس نمایش داده می‌شوند، اما برخی از تزئینات برای نمایش در فضای باز بزرگ‌تر و روشن‌تر هستند.

کوتوله های کریسمس

کوتوله های جدیدتر به دسته تزئین درخت کریسمس اضافه شده است، اما این فیگورهای کوچک عجیب و غریب جذابیت زیادی به ارمغان می آورند. گنوم ها می توانند سبک ها و فصل های زیادی را به تصویر بکشند. یک کوتوله کریسمس معمولاً کلاه و ژاکت های گرم زمستانی با کت و چکمه های خزدار می پوشد. از آنجایی که این شخصیت‌های ریش سفید شباهتی به یکی دیگر از شخصیت‌های محبوب کریسمس دارند، تعدادی گنوم بابانوئل را نیز خواهید یافت. دکور کریسمس گنوم را می‌توان به راحتی به مانتل یا میز و دیگر مناطق اطراف خانه اضافه کرد، که ممکن است بخشی از دلیل محبوبیت آن‌ها باشد. علاوه بر این، قیمت معمولاً پایین آنها باعث شده است که آدمک های کریسمس در بین کلکسیونرها محبوب شوند.

اگر یک دکوراسیون کریسمس مورد علاقه دارید (یا دو، یا سه!) به احتمال زیاد یک یا چند مورد از آنها در لیست ما ظاهر می شود. تنوع بسیار زیاد تزئینات کریسمس به این معنی است که یک موتیف و سبک برای خوشحال کردن همه وجود دارد و همیشه یک دکوراسیون جدید برای کشف وجود دارد.

زیور آلات کریسمس قرمز، طلایی و سفید درخشان

زیور آلات کریسمس

تزئین درخت کریسمس

گوی های قرمز، طلایی و سفید درخشان

محبوب ترین تزئینات کریسمس سال به سال زیور آلات کریسمس است. زیور آلات کریسمس قرمز، زیور آلات طلا، صورتی، آبی، سبز، سفید، نقره ای و حتی سیاه زیور آلات کریسمس مردم همیشه به دنبال زیور آلات جدید برای آویزان کردن به درخت کریسمس خود هستند.

زیورآلات نشکن و توپ شیشه‌ای محبوب ترین نوع تزئین درخت کریسمس هستند که آرامش را ایجاد می کنند. پس زمینه نیز برای طیف گسترده ای از طرح ها و سبک ها است. در میان زیور آلات کریسمس که به شما نشان دادیم، همه چیز از یخ تا حیوانات را خواهید یافت. از فرشتگان تا بابا نوئل و هر آنچه در این بین پیدا می‌شود. هر مناسبت، سرگرمی یا علاقه، بدون شک در تزئین درخت کریسمس به تصویر کشیده شده است.

پایان مطلب/س.آ

این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

بم خودرو

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x