حوادث

ربودن و تجاوز به دختر جوان در خودرو

وقتی به او انتقاد کردم، مدعی شد مسیر لشگرک بسته هست و باید از این مسیر برویم. تازه وارد اتوبان شده بودیم که پسر جوان درهای ماشین را قفل کرد.

به گزارش تلنگر؛ ربودن دختران و زنان و تجاوز به انها رابا داستان قدیمی خفاش شب به ذکر می آوریم.جنایت شیطانی که گویا به بعضی از جوانان ذکر داد و رفت و اما اینبار نوبت دو پسر جوان بود که بعد از ربودن و تجاوز به دختر جوان بازداشت شوند.
 جنایتی که آن مرد شیطان صفت انگار به بعضی از جوانان ذکر داد و رفت. اینبار نوبت دو پسر جوان بود که بعد از آزار و اذیت دختر جوان به دام بیافتند.
ربودن دختر جوان  ۲۸ ساله در مسیر رفتن به محل کارش اتفاق افتاد. او برای رفتن به محل کارش سوار یک ماشین پراید شد و ادامه ی ماجرا.

ربودن دختر

ساعت ۸ صبح ۲۱ تیر امسال دخترجوانی به پلیس خبر داد دو پسر او را ربوده و مورد تجاوز قرار داده اند.
بلافاصله ماموران گشت کلانتری ۱۴۶ حکیمیه به خیابان خلعتبری ـ محلی که شاکی اعلام کرده بود ـ اعزام و با دخترجوانی که بشدت ترسیده بود، روبه رو شدند.
دختر ۲۸ ساله به نام لیدا در اظهاراتش گفت:مهندس صنایع هستم ودر یک کمپانی کار می‌کنم. ساعت ۷ صبح به نیت رفتن به محل کارم، از بلوار پروین تهرانپارس سوار یک خودروی پراید سفید شدم, تا به خیابان استخر بروم. راننده اتومبیل حوالی پل استخر مسیرش رابه سوی اتوبان زین الدین تغییر داد
و وقتی به او انتقاد کردم، مدعی شد مسیر لشگرک بسته هست و باید از این مسیر برویم. تازه وارد اتوبان شده بودیم که پسر جوان درهای ماشین را قفل کرد. بار دیگر به او انتقاد کردم که اینبار سرنشین جلو که لباس سربازی تنش بود، به صندلی عقب آمد و با تهدید چاقو سرم را زیر صندلی برد و مرا مورد  تجاوز  قرار داد.
دقایقی بعد راننده اتومبیل نیز به صندلی عقب آمد و به زور مرا مورد  تجاوز جنسی  قرار داد. هر چه به او التماس کردم فایده ای نداشت. حتی با او درگیر شدم, و صورتش را چنگ زدم. روی دست پسر راننده جای چاقو بود. انها آنگاه مرا به حوالی اداره پست منتقل و از اتومبیل به بیرون پرت کردند.
با اعلام این شکایت و به دست آمدن سرنخ هایی از خودروی متجاوزان، ماموران پیروز شدند عصر همان روز اتومبیل را در پمپ بنزین شهید بابایی شناسایی و راننده ماشین راکه مردی ۳۵ ساله بود، بازداشت کنند.
مرد راننده در بازجویی ادعا کرد، در دوران حادثه اتومبیل در اختیار یکی از دوستانش به نام وحید بوده هست. ماموران با رهنمونی صاحب پراید، وحید و همدستش شاهین را سه روز قبل در شرق تهران دستگیرکردند.
روز قبل با انتقال دو متهم به دادسرای جنایی، وحید ۲۴ ساله با اعتراف به ربودن دختر جوان گفت:اتومبیل را دو روز قبل از دوستم گرفتم تا چند روزی با آن کار کنم. روز حادثه در حال رساندن شاهین به پادگان بودم که دختر جوان را تنها کنار خیابان دیدیم.
وسوسه شدیم او را ربوده و مورد  تجاوز  قرار دهیم. دختر جوان را بعنوان مسافر سوار اتومبیل کردیم و به بهانه بسته بودن مسیر به انتهای اتوبان زین الدین بردیم و مورد  آزار و اذیت و تجاوز  قرار دادیم. آنگاه او را حوالی تهرانپارس از اتومبیل به بیرون پرت کرده و از ترس بازداشت شدن ، ماشین رابه صاحبش تحویل دادیم.
شاهین ۲۰ ساله نیز در بازجویی با تائید حرف های همدستش گفت:من سرباز هستم و آن روز تحت تأثیر وسوسه های شیطانی قرار گرفتم.
با اعترافات دو متهم به  ربودن دختر ۲۸ ساله  و  تجاوز  به وی، هردو با دستور محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی بازداشت و به پلیس آگاهی منتقل شدند تا سایر جرائم احتمالی دو پسر جوان کشف شود.
بازپرس پرونده از زنان و دخترانی که از طریق دو پسر شیطان صفت با پراید سفید در شرق تهران ربوده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند، خواست برای اعلام شکایت به اداره شانزدهم پلیس آگاهی در خیابان همبستگی اسلامی مراجعه کنند.
 شیطان به جلدم رفت
شاهین۲۰ ساله سرباز هست و حدود ده ماه دیگر خدمتش به اتمام میرسید، اما حالا به جرم  آدم ربایی و تجاوز  بازداشت شده و باید محاکمه شود. در حاشیه جلسه بازپرسی گفت وگویی کوتاه با او انجام دادیم که میخوانید.
پیشینه کیفری داری؟
خیر. تا به حال به کلانتری هم نرفته بودم.
چند ماه هست سربازی؟
۱۳ ماه خدمت کردم و حتی یک مشکل هم در پادگان نداشتم.
چرا دست به اینکار زدی؟
شیطان به جلدم رفته بودو انگار آن روز خودم نبودم. این نقشه وحید بود.
 دختر جوان التماس نکرد؟
التماس کرد، اما من آن هنگام خودم نبودم و گوشم بدهکار حرف هایش نبود. یقین کنید همین یکبار بود. من آدم اینکار نیستم و هیچگاه سراغ اینکار نمی‌روم.
میدانی چه مجازاتی در انتظارت هست؟
نمی‌دانم. فقط درخواست بخشش دارم.
انتهای مطلب

این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

کرمان موتور

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x