گردشگری

چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟

تعداد زیادی از دختران خوشگل روسیه باکره هستند وهنوز ازدواج نکرده اند و دولت روسیه به آنان توصیه کرده است برای ازدواج عجله نکنند و بهترین مرد را برای خود انتخاب کنند.

به گزارش تلنگر؛  روسیه کشور کم جمعیتی است و خیلی ها به خاطر ازدواج با این دختران زیبا به روسیه سفر میکنند. تعداد زیادی از دختران خوشگل روسیه باکره هستند وهنوز ازدواج نکرده اند و دولت روسیه به آنان توصیه کرده است برای ازدواج عجله نکنند و بهترین مرد را برای خود انتخاب کنند.

گردشگرانی که از روسیه دیدن کرده اند، می‌گویند که معماری این کشور و همچنین دختر روس بینظیر است و آنها رابه وجد می آورد. فرهنگ روسی و آداب و رسوم این کشور از اهداف سفر های توریستی به این کشور است وانسان را حیرت زده می‌کند. در یک زمان خارجی ها درحین سفر به شهر های دیدنی این کشور مسکو، سن پترزبورگ، یاروسلاول، سوزدال، کازان و ولادیمیر امکان دارند.

ساختمان های باستانی راتماشا کنند، هم غذای مرسومی آشپزی این کشور رامیل کنند. از این رو هیچ گردشگری پس از سفر به روسیه این احساس را ندارد که بیهوده به آن کشور رفته و وقت وپول خودرا اتلاف کرده است.

به دنبال همکاری میان روسیه و چین که هرسال تنگتر می‌شود بسیاری چینی ها برای کار به روسیه آمده وتعداد چشگیری از آن ها در این کشور میماند. برهمه معلوم است که در روسیه تعداد پسران کم ودختران زیبای روسیه زیاد است.

چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟

ازدواج با دختران روس

دختران زیبای روسیه قلوب مردان چینی راتسخیر میکنند چون زیبایی حدومرز نمی شناسد. ولی مردان بازهم شک در این دارند که آیا باید با دختران روسی ارتباط برقرار کنند. چرا؟ دختران خوشگل روس پس از ازدواج اضافه وزن گرفته وبه خانم های تپل بدل می‌شوند. این امر وضع پسران چینی را دشوار کرده است. روسیه و چین بطور فعال درحال توسعه همکاری و مبادله درسطوح غیر دولتی هستند.

چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟

و بنظر میرسد ازدواجهای بین المللی بخشی از این برنامه هستند. آژانس های ازدواج چینی بیشتر وبیشتر درجستجوی و انتخاب دختران زیبای روسی هستند به گزارش پارس ناز همان طور که درجزوه های تبلیغی شان به مردان وعده داده شده است تنها مردان چینی ثروتمند شایسته ارائه ازدواج بین المللی ایده آل هستند. چینی ها می‌گویند که هیچ طریق قوی تر و موثرتر از ازدواج بین المللی درتبادلات فرهنگی نیست.

چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟

بعلاوه درچین، تعداد مردان از سن ازدواج بیش از دختران است، ازدواج بادختران روسی کمک خواهد کردکه چین مساله کمبود عروس راحل کند. رسانه های چینی نوشتند که تا سال ۲۰۲۰ حدود ۱۵ میلیون نفر از مردان در سن ۳۵ تا ۵۹ سالگی نمی‌توانند خودشان دختر باکره پیدا کنند. برای یک سفر ۶ روزه به ولادیواستوک، مرد چینی باید ۲۹ هزار و ۸۰۰ یوان «تقریباً ۴,۷ هزار دلار» پرداخت کنند.

چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟

با هزینه های اضافی آژانس ها دوره های زبان و سخنرانیهای فرهنگی رابرگزار می‌کنند برای کسانی که می‌خواهند شانس گرفتن دختران خوشگل روسیه را افزایش دهند.گفتنی است که جمعیت چین ۱,۲ میلیارد و روسیه ۱۴۶.۵ میلیون نفر است. جمعیت چین سالانه به ۱۲میلیون نفر افزایش یافته وجمعیت روسیه هرسال افزایش اندکی دارد. هر چینی وارد شده به روسیه برای کار که تعداد آن ها دقیقا معلوم نیست عزم راسخ دارد در روسیه بماند.

چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟

رسانه های روسیه نوشتند بیکاری پنهانی درروستاها که تقریباً یک میلیارد نفر از چینی ها درآنها زندگی می کنندبه گزارش پارس ناز  ازبیش از ۱,۲ میلیارد کل جمعیت جمهوری خلق چین است تاکنون به ۲۰۰ میلیون نفر رسیده است.

مرز زمینی مشترک روسیه و چین در خاور دور ۴۲۰۹ کیلومتر است. دختران زیبا روسیه بلند قد بوده و اندام زیبایی دارند روسیه کشور سردسیر است وبه همین علت زیبایی دختران روسیه چند برابر دختران سایر کشور های دنیا است.

چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟ چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟ چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟ چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟ چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟ چرا زنان و دختران روس خوش اندام هستند؟ دختر بچه روس دختر پلیس زیبای روس دختر چچنی جذاب دختر چشم آبی روس دختر ستوان روس زیبا دختر سرباز جذاب روس زن پلیس زیبای روس سه مامور جذاب روس عکس دختران خوش استایل و زیبای روسیه عکسهای دختران خوش اندام روسی یک سرباز زن زیبای روس یک سرباز زن اوکراینی روس تبار یک دختر نظامی زیبای روس یک دختر مهماندار زیبای روس یک دختر زیبای روس یک دختر خلبان زیبای روس یک دختر چشم آبی روس عکسهای دختران خوش اندام روسی2

انتهای مطلب

این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۳.۷ / ۵. تعداد آرا: ۱۵

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

بم خودرو

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمیم قادری
29 روز قبل

سلام چخبر

دکمه بازگشت به بالا
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x