کتاب و فرهنگ

بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی

تقویم رومیزی ابزاری کاربردی برای محل کار و خانه‌هاست. اگر از آن دست افرادی هستید که کارهای خود را روی نظم انجام می‌دهید، حتما به یک تقویم رومیزی نیاز دارید. شاید فکر کنید این وسیله تزئینی است و برای زیباتر کردن ظاهر میزهای مدیریت در شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی کاربرد دارد؛ اما باید بگوییم که از تقویم رومیزی می‌توان برای خانه‌ها نیز استفاده کرد. اما کاربرد آن‌ها چیست و از چه مراکزی آن را تهیه کنیم؟ اگر می‌خواهید بدانید این وسیله را از کجا تهیه کنید، این مطلب را از دست ندهید.

ضرورت خرید تقویم رومیزی

قبل از هر چیز باید بدانید که شما چه استفاده از این وسیله می‌کنید و آن را برای چه کاری نیاز دارید؟ از جمله کاربردهای تقویم رومیزی باید به موارد زیر اشاره کنیم:

برای تزئین میز مدیریت

اولین گزینه‌ای که برای کاربرد تقویم‌های رومیزی به ذهن می‌رسد، برای تزئین کردن میز‌های کاری است. به عبارت دیگر شما وسایل زیادی از جمله پانچ، برگه یادداشت، قلمدان، خودنویس و …. را روی میز قرار می‌دهید. اما اگر تقویم رومیزی را انتخاب نکنید، جای خالی آن به خوبی احساس می‌شود. به خصوص اینکه هر دو سمت برگه‌های تقویم‌های رومیزی چاپ می‌شود. در یک سمت آن که رو به مدیر است، ایام ماه قرار دارد و در سمت دیگر آن که رو به ارباب رجوع است، تصاویری زیبا چاپ می‌شود. بنابراین در زیباتر شدن میز مدیریت یا میز کارمندان تاثیر زیادی دارد.

برای اطلاع از تاریخ در خانه‌ها

خانم‌های خانه به خوبی با این کاربرد تقویم رومیزی آشنا هستند. وقتی از کارهای خانه خسته شده‌اند، به دنبال روزهای تعطیل در تقویم هستند تا برنامه هفتگی خود از قبیل مهمانی، بردن فرزندان به پارک، رفتن به سفر، یا تهیه کادو برای تولد یکی از اعضا خانواد و …. را براساس آن برنامه‌ریزی کنند. در واقع وجود تقویم رومیزی خانم‌های خانه را از کارهایی که باید در آینده انجام دهند، مطلع می‌کند.

سایر اعضا خانواده نیز از تقویم رومیزی برای برنامه‌ریزی، گذاشتن قرارهای ملاقات با همکاران یا دوستان، رفتن یا نرفتن به سر کار به دلیل تعطیلی و … استفاده می‌کنند.

برنامه‌ریزی در محیط کار

یکی دیگر از کاربردهای تقویم رومیزی در محیط کار است. وقتی در حال گفتگو با مشتریان خود هستید، با توجه به تاریخ‌هایی که بر روی برگه یک تقویم رومیزی مشخص شده است، زمان تحویل کالا به مشتری را تعیین می‌کنید. در غیر این صورت ممکن است به اشتباه یک روز تعطیل را مشخص کنید که منجر به بدعهدی شما شود.

وجود تقویم رومیزی در محل کار به معنای داشتن یک نیروی برنامه‌ریز بدون حقوق است.

با این کاربردها فکر می‌کنید تقویم رومیزی را باید کجا خریداری کنید؟

بهترین مرکز عرضه تقویم رومیزی کجاست؟

بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی - تصویر 2

شما می‌توانید به یک فروشگاه عرضه لوازم التحریر مراجعه کنید و تقویم رومیزی بخرید. اما آیا در این صورت حق انتخاب دارید؟ مشخص است که این فروشگاه‌ها به طور خاص در زمینه فروش تقویم، سررسید یا سالنامه فعالیت نمی‌کنند و اجناس و اقلام زیادی دارند. در واقع تنها یکی از کالاهای فروشگاه آن‌ها، تقویم رومیزی است که تنوع زیادی ندارد و دست شما برای خرید بهترین آن باز نیست.

اگر می‌خواهید بدانید این نوع تقویم را از کجا تهیه کنید، به نکات زیر توجه داشته باشید:

مرکز اختصاصی فروش تقویم و سررسید

اگر در یک شهر بزرگ مثل تهران زندگی می‌کنید، حتما در مورد بازار سررسید و تقویم شنیده‌اید. در این بازار چاپخانه‌های زیادی وجود دارد که انواع سررسید، سالنامه و تقویم رومیزی را تهیه می‌کند. اگر می‌خواهید در خرید زیباترین تقویم حق انتخاب بیشتری داشته باشید، به جای رفتن به فروشگاه لوازم التحریر بهتر است آن را از چاپخانه یا بازارهای عرضه تقویم و سررسید تهیه کنید.

خرید تقویم رومیزی خام

اگر هدف شما از خرید تقویم رومیزی، تهیه هدایای تبلیغاتی است و می‌خواهید آن را با تیراژ بالا تهیه کنید، بهتر است محصول خام بخرید. زیرا این فرصت برایتان فراهم است که در قسمت سفید برگه‌ها، تبلیغات مورد نظر خود را چاپ کنید.

توجه داشته باشید بهترین مرکز برای خرید تقویم رومیزی خام چاپخانه‌ها و بازارهای اصلی تقویم و سررسید هستند. زیرا در این مراکز می‌توانید به هر تعدادی که بخواهید تقویم تهیه کنید.

قیمت مناسب تقویم

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی ارائه محصولات خود با قیمت مناسب است. در واقع وقتی شما قصد خرید این محصول با تیراژ بالا را دارید، باید قیمت ارزان‌تری برای آن‌ها تعیین شده باشد تا مجبور به پرداخت هزینه بالا نشوید. اگر قرار است از تقویم برای هدیه تبلیغاتی استفاده کنید، باید برایتان مقرون به صرفه باشد.

قابلیت چاپ روی تقویم

بعد از اینکه تقویم‌های مورد نظر با ابعاد استاندارد را تهیه کردید، نوبت به چاپ روی آن‌ها می‌رسد. اگر از یک چاپخانه تقویم‌های خام را تهیه کنید، می‌توانید سفارشات خود برای چاپ را در همانجا ارائه دهید. در غیر این صورت بعد از خرید تقویم‌های خام باید به دنبال یک چاپخانه معتبر باشید تا تبلیغات شما را روی برگه‌های سفید چاپ کند. مطمئنا این کار زمان زیادی نیاز دارد.

سرعت عملکرد مرکز فروش تقویم رومیزی

یکی از ویژگی‌های بهترین مراکز فروش تقویم‌های رومیزی، سرعت عملکرد آن‌هاست که شاید خیلی به آن توجه نکنید. فرض کنید بهمن ماه تقویم‌های رومیزی برای سال بعد را از یک مرکز فروش تقویم و سالنامه تهیه کرده و از آن‌ها می‌خواهید فرآیند چاپ تبلیغات را نیز برعهده بگیرند. اگر این مرکز در کار خود سهل انگاری کند و مدت زیادی طول بکشد تا تقویم‌ها را به دست شما برساند، این محصول ارزش و اعتبار خود را از دست می‌دهد.

برای بسیاری از مردم تقویم‌های رومیزی سال جدید در ماه اسفند جذابیت بیشتری دارد و می‌خواهند برنامه سال بعد خود را براساس تاریخ‌های مشخص شده در این تقویم مشخص کنند. اگر سفارشات شما دیر به دستتان برسد، ممکن است تقویم رومیزی شما هیچ استفاده‌ای برای دیگران نداشته باشد و تقویم دیگری جایگزین آن شود.

چاپ باکیفیت روی تقویم

از دیگر عوامل بسیار مهم برای انتخاب بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی، توجه به چاپی است که روی برگه‌ها انجام شده است. کیفیت چاپ می‌تواند در زیبایی تقویم رومیزی تاثیر زیادی داشته باشد. اگر قصد دارید در قسمت تبلیغات تصویر چاپ کنید، مرکز فروش تقویم باید از دستگاه‌های چاپ پیشرفته استفاده کند تا تصاویر با بهترین کیفیت روی ورق‌های تقویم چاپ شود. این موضوع در زیبایی تقویم خریداری شده تاثیر زیادی دارد.

استفاده از کاغذ باکیفیت

انواع مختلفی از کاغذ برای چاپ تقویم رومیزی وجود دارد که از جمله باید به کاغذ کرافت، کاغذ نخودی و کاغذ گلاسه اشاره کنیم. کاغذ کرافت و نخود دارای ضخامت بسیار بالا و رنگ تیره‌تری هستند که مقاومت زیادی دارند. اما کاغذ گلاسه سفید‌تر و زیباتر است. بهترین مراکز فروش تقویم رومیزی انواع مختلفی از تقویم‌ها با کاغذهای متفاوت را تهیه می‌کنند تا مشتریان حق انتخاب بیشتری داشته باشند. ضمن اینکه قیمت هر یک از این تقویم‌ها با همدیگر متفاوت است.

سالنامه برگ؛ بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی

بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی - تصویر 3 (1)

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای خرید انواع تقویم رومیزی و سالنامه ۱۴۰۳ باکیفیت و لوکس هستید، سالنامه برگ (https://www.bargcalendar.com/) از جمله این مراکز است. شما می‌توانید سفارشات خود را به واحد فروش این مرکز ارائه دهید و در موعد مشخص شده آن‌ها را تحویل بگیرید. داشتن نظم و سرعت در ارائه سفارشات به مشتریان از جمله ویژگی‌های واحد سالنامه برگ است.

یکی از ویژگی‌های ارائه سفارش، امکان درج طرح مورد نظر بر روی تقویم‌هاست که طبق سلیقه مشتریان صورت می‌گیرد. درج لوگو یا نام کسب و کار یکی از مهم‌ترین توصیه‌های ما برای خرید تقویم رومیزی است که می‌توانید از طریق سالنامه برگ آن را انجام دهید.

کیفیت بالای چاپ و کاغذ استفاده شده در این تقویم‌ها یکی از دلایلی است که ما این واحد فروش تقویم رومیزی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

در آخر

بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارها از تقویم رومیزی برای هدیه دادن استفاده می‌کنند و تبلیغات خود را نیز روی آن قرار می‌دهند. این کار می‌تواند به رشد و رونق کسب و کار آن‌ها کمک زیادی کند. در عین حال این نوع تقویم‌ها کاربرد زیادی در محل کار و خانه‌ها دارند. در این مطلب تلاش کردیم شما را با ویژگی بهترین مراکز عرضه تقویم رومیزی آشنا کنیم. امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

کرمان موتور

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x