سینما و تئاتر

معرفی بازیگران سریال جا میونگ گو

سریال جا میونگ گو به زودی از شبکه تماشا پخش خواهد شد. در ادامه نیز به بیوگرافی بازیگران این سریال خواهیم پرداخت.

به گزارش تلنگر؛ کارگردانی سریال جا میونگ گو را میونگ وو لی در سال ۲۰۰۹ بر عهده داشت. اکنون نیز پس از گذشت ۱۵ سال این سریال دوبله شده و آماده پخش از شبکه تماشا است. در ادامه به خلاصه داستان و ساعت پخش سریال جا میونگ گو با شما همراه هستیم. مجموعه امپراطور افسانه ها (Ja Myung Go) یا سریال جا میونگ گو (자명고)، که دنباله‌ای برای سریال پرطرفدار جومونگ است، پس از پایان سریال امپراطور بادها، برای اولین بار از تلویزیون پخش خواهد شد.

سریال کره ای جا میونگ گو در سال ۲۰۰۹ جزو سریال هایی بود که با  استقبال خوبی همراه نشد. این سریال روایتی از دوران امپراطوری موهیول و درگیری بین گوگوریو و کشور ناک رانگ است. اگر از علاقه‌مندان سریال‌های کره ای و تاریخی هستید، می‌توانید سریال امپراطور افسانه ها را پس پایان سریال امپراطور بادها (جومونگ ۲)، از شبکه تماشا ببینید. در ادامه، ساعت پخش سریال امپراطور افسانه ها ، زمان تکرار و خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

تعداد قسمت های سریال جا میونگ گو در ابتدا ۵۰ قسمت بود. البته این مجموعه بر خلاف «افسانه جومونگ» و «امپراطور بادها»، موفقیت چشمگیری در زمان پخش در کره به دست نیاورده و سریال جا میونگ گو به جای ۵۰ قسمت در ۳۹ قسمت به پایان رسید.

خلاصه داستان جا میونگ گو

بازیگران سریال جا میونگ گو

داستان سریال جا میونگ گو به دو خواهر به نام های پرنسس جا میونگ و پرنسس ناک رانگ باز می‌گردد که در یک روز و ساعت از یک پدر اما با مادران متفاوت به دنیا آمدند. این پیش‌بینی می‌شود که یکی از شاهزاده خانم ناجی ملت شود در حالی که دیگری کل ملت را به زیر خواهد کشید. سپس مادر شاهزاده ناک رانگ که خانواده او از قدرت و نفوذ بالائی درون دربار برخوردار هستند، به کمک این قدرت و نفوذ بالا موفق می شود دخترش شاهزاده ناک رانگ را ناجی کشور معرفی کند. سپس بنابراین شاهزاده جا میونگ گو در این بین به عنوان شاهزاده ویرانگر کشور به مردم معرفی می شود.

به همین دلیل اهالی دربار که کاملا به پیشگویی های پیشگویان اعتقاد داشتند، قصد کشتن شاهزاده جا میونگ گو و مادرش را می کنند، ولی مادر شاهزاده جا میونگ گو که از این طوتئه با خبر بوده است. قبل از عملی شدن این توطئه، به همراه دخترش از قصر خارج می شوند و به یکی از شهر های دور افتاده پناه می برند و سالها در بین مردم عادی به زندگی خود ادامه می دهند، تا زمانی که شاهزاده جا میونگ گو پا به دوران جوانی خود می رسد و به هویت واقعیش پی می‌برد.

بازیگران سریال جا میونگ گو

جومونگ 3

در این مجموعه بازیگرانی همچون جونگ ریو وون، لی یونگ یو، جونگ کیونگ هو، یئو جین گو، کانگ سو هان، پارک مین یونگ، جین جی هی، لی می سوک، سونگ هیون آ، کیم سونگ ریونگ، هونگ یو سئوب و مون سونگ کئونگ در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

بازیگر نقش جا میونگ گو؛ جونگ ریو وون در سریال جا میونگ گو

داستان سریال جومونگ 3

Jung Ryeo Won  یک هنرپیشه کره ای-استرالیایی زیر نظر H& سرگرمی. جونگ ریو وون در سئول به دنیا آمد اما در سال ۱۹۹۲ به همراه خانواده اش به استرالیا مهاجرت کرد. او تابعیت استرالیا را دارد. او با تبعیض روبرو شد که او را مصمم کرد به زبان انگلیسی مسلط شود. در دوران دبیرستان، او با شیوه زندگی استرالیایی سازگار شده بود. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان ایالتی مک گرگور، از دانشگاه گریفیث در رشته تجارت بین المللی فارغ التحصیل شد. زمانی که او در دهه ۲۰۰۰ دانشجوی مبادله ای در دانشگاه کره از دانشگاه گریفیث بود، جونگ توسط لی سانگ مین در خیابان های آپگوجونگ کشف شد و در نتیجه زندگی و مسیر شغلی او تغییر کرد.

جونگ ریو وون به عنوان خواننده در گروه دخترانه چاکرا شروع به کار کرد. پس از انحلال گروه در سال ۲۰۰۶، جونگ ریو وون بر روی بازیگری تمام وقت تمرکز کرد. او در سال ۲۰۰۵ در درام تلویزیونی “نام من کیم سام سون است” به شهرت رسید و در فیلم های “تاریخ یک مرد حقوق بگیر” (۲۰۱۲)، “پادشاه درام ها” (۲۰۱۲)، “تیم برتر پزشکی” (۲۰۱۳) بازی کرد. و “Bubblegum” (2015). Jung Ryeo Won کتابی را با عنوان Ryeowon’s Sketchbook در سال ۲۰۰۷ منتشر کرد و در سال ۲۰۱۴ میزبانی نمایش واقعیت “Art Star Korea” را آغاز کرد. گونگ هیو جین و کوین اوه در اکتبر امسال در ایالات متحده ازدواج خواهند کرد.

بازیگر نقش شاهزاده هو دونگ؛ جو کیونگ هو در سریال جا میونگ گو

داستان سریال جا میونگ گو

جونگ کیونگ هو بازیگر کره جنوبی تحت مدیریت آلوم است. یونگ پسر جونگ ائول یانگ، کارگردان کهنه کار تلویزیون و همکار مکرر نویسنده کیم سو هیون در درام های تلویزیونی موفقی مانند مرده ناراحتی مادر، زن شوهرم، زندگی زیباست و آرامش بدون فرزند به الیفای نقش پرداخته است. یونگ ائول یانگ در ابتدا مخالف این بود که پسرش بازیگری را دنبال کند، اما یونگ خواسته پدرش را نادیده گرفت و از خانه خانواده نقل مکان کرد. پدر و پسر به مدت سه سال صحبت نکردند.

یونگ آزمون KBS را پشت سر گذاشت و به زودی توسط آژانس استعدادیابی پیشرو SidusHQ قرارداد امضا می‌کند. او همراه با چهار تازه وارد دیگر در همین آژانس، اولین بازیگری خود را در فیلم «۵ ستاره»، یک درام موبایلی که توسط SidusHQ تولید شد و از طریق SK Telecom پخش ‌شد، انجام داد. چند نقش کوچک در KBS  ایفا کرد. اولین شکست بزرگ یونگ در مجموعه ملودرام سال ۲۰۰۴ “من متاسفم، دوستت دارم” بود.

آژانس های مربوطه آنها در ژانویه ۲۰۱۴ تأیید کردند که یونگ با بازیگر و خواننده چوی سو یانگ از گروه دختران گلرز جنیورشن از اوایل سال ۲۰۱۳ بود. آنها با حضور در یک کلیسا و رفتن به همان دانشگاه با هم آشنا شدند. در سال ۲۰۲۰، یونگ در درام پزشکی پرطرفدار و تحسین شده Hospital Playlist در نقش کیم جون وان، استادیار جراحی قلب قفسه سینه بازی کرد. او در سال ۲۰۲۱ نقش خود را در فصل ۲ تکرار کرد.

بازیگر نقش پرنسس ناک رنگ؛ پارک مین یانگ در سریال جا میونگ گو

بازیگر نقش خواهر جا میونگ گو

پارک مین یانگ یک هنرپیشه اهل کره جنوبی است که  در کمپانی  Hook Entertainment فعالیت می‌کند. در فوریه ۲۰۱۳، او از دانشگاه دونگوک در رشته تئاتر فارغ التحصیل شد. او در سال ۲۰۰۵ اولین سرگرمی خود را در یک آگهی تبلیغاتی SK Telecom انجام داد.

در سپتامبر ۲۰۲۲، Dispatch گزارش داد که این بازیگر با تاجر ثروتمند کانگ رابطه دارد و همچنین اتهامات مختلفی را علیه او مطرح کرد. در ۱۵ فوریه، Hook Entertainment بیانیه جدید منتشر کرد که در آن توضیح داد که پارک مین یانگ پیشتر در ۱۳ فوریه به عنوان شاهد برای تحقیقات در حال انجام توسط دادستان احضار شد. گزارش شده است که این بازیگر هرگونه دخالت در این وضعیت را رد کرده است.

یئو جین گو در سریال جا میونگ گو معرفی بازیگران سریال جا میونگ گو

یئو جین گو یک هنرپیشه اهل کره جنوبی است. او کار خود را به عنوان یک بازیگر کودک آغاز کرد، به ویژه در درام های تلویزیونی غول، ماه در آغوش خورشید و دلتنگ تو. در سال ۲۰۱۳، او اولین نقش اصلی خود را به عنوان شخصیت اصلی در فیلم اکشن هیجان انگیز Hwa-yi بازی کرد. برنده جوایز درام MBC 2012: بهترین بازیگر کودک برای بازی در فیلم “ماه در آغوش خورشید” و “دلتنگ تو”.

چوی ری [پادشاه نانگ رانگ]؛ هونگ یو سوب در سریال جا میونگ گو

هونگ یو ساب بازیگر کره جنوبی متولد سئول است. او در دانشگاه چونگ آنگ تحصیل کرد و در آنجا در رشته تئاتر و فیلم تحصیل کرد. او اولین بار در اوایل دهه ۱۹۸۰ با حضور در سریال درام “رویای یون ها” در سال ۱۹۸۳ به شهرت رسید. او اولین حضور بزرگ خود را در سال ۱۹۸۹ در فیلم “قلعه شنی” انجام داد.

پایان مطلب/س.آ

این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

بم خودرو

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x