مسکن

چرا قیمت تسمه فلزی در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

قیمت تسمه فلزی از مهمترین عوامل برای خرید تسمه فلزی محسوب می شود. بدون شک شما هم برای خرید تسمه فلزی، قیمت سایت های فروش را زیر و رو کرده اید و شاهد تفاوت قیمتی بوده اید. احتمالاً این سوال هم برایتان پیش آمده که چرا قیمت تسمه فلزی در سایت های فروش آهن مختلف متفاوت است؟ در این مطلب قصد داریم ضمن بررسی فاکتورهای مؤثر بر قیمت تسمه فلزی، این تفاوتی قیمت را بررسی کنیم.

قیمت تسمه فلزی از مهمترین عوامل برای خرید تسمه فلزی محسوب می شود. بدون شک شما هم برای خرید تسمه فلزی، قیمت سایت های فروش را زیر و رو کرده اید و شاهد تفاوت قیمتی بوده اید. احتمالاً این سوال هم برایتان پیش آمده که چرا قیمت تسمه فلزی در سایت های فروش آهن مختلف متفاوت است؟ در این مطلب قصد داریم ضمن بررسی فاکتورهای مؤثر بر قیمت تسمه فلزی، این تفاوتی قیمت را بررسی کنیم.

تسمه فلزی چیست ؟

تسمه فلزی با استفاده از ورق سیاه ساخته می شود. به زبان ساده، تسمه فلزی مقطعی است که طول و عرض آن در قیاس با ضخامت زیاد است. از این رو همانند یک کش یا کمربند مقاوم و مستحکم فلزی عمل می کند. به راحتی در دور بار و یا جسم مورد نظر قرار می گیرد و آن را محکم در جای خود نگه می دارد. بعضاً به تسمه فلزی ، تسمه فولادی یا تسمه آهنی نیز می گویند.

کاربرد تسمه فلزی

تسمه فلزی به دلیل تحمل فشار و وزن بالا، از اهمیت بسیاری در صنایع مختلف و ساختمان سازی برخوردار است. از این رو برای نگهداری و حفظ انواع وسایل و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد.

از مهمترین و شاخص ترین کاربرد انواع تسمه فلزی عبارتند از:

  • استفاده برای بسته بندی انواع مقاطع و پروفیل فولادی نظیر لوله، نبشی و …

  • پرکاربرد به عنوان نگهدارنده لوازم و تجهیزات نظیر کپسول آتش نشانی، نرده، راه پله، حفاظ و …

  • مناسب برای صنایع برق و مخابرات نظیر کابل برق و تلفن

  • ساخت انواع لوازم خانگی نظیر ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی، یخچال، هود و …

چرا قیمت تسمه فلزی در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

چرا قیمت تسمه فلزی در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

اگر نگاهی به قیمت تسمه فلزی در فروشگاه های مختلف بندازید، احتمالاً قیمت ثابت و یکسانی نخواهید دید. در نتیجه این پرسش برایتان به وجود می آید که چرا قیمت لوله در سایت های فروش آهن متفاوت است؟ برای پاسخ به این پرسش می توان ۷ عامل کلیدی را مؤثر دانست. عواملی که به دلیل عملکرد متفاوت سایت های فروش، نقش زیادی بر تفاوت قیمت تسمه فلزی دارد. در ادامه به بررسی این فاکتورها می پردازیم.

عملکرد و چگونگی فعالیت سایت

نخستین عامل در تفاوت قیمت سایت های فروش انواع تسمه فلزی، چگونگی فعالیت آن هاست. به زبان ساده تر، برخی از سایت ها فروش انحصاری محصولات خاصی مثلاً فقط ورق را برعهده دارند. یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و خودشان شرکت بازرگانی و مستقیم با کارخانه‌ تولیدکننده در ارتباط نیستند. در نتیجه میزان در نظرگیری سود و اختلاف قیمت چنین سایت هایی بیشتر از شرکت های تخصصی آهن آلات است.

 همکاری با برندهای تولید تسمه فلزی

اغلب سایت های فروش تسمه فلزی، با برندهای مختلف ایرانی یا خارجی در ارتباط هستند. هر چه سابقه و اعتبار یک شرکت بالاتر باشد، طبیعتاً این همکاری قوی و پرنگ تر است. بنابراین، قیمت تمام شده آن شرکت پایین تر و طبیعتاً قیمت فروش آن مقرون به صرفه تر است. در حالی که شرکت های کم سابقه و غیرتخصصی، برای جلب اعتماد و تهیه محصولات، ناچار به پرداخت هزینه بالاتری به تولیدکننده هستند. لذا قیمت فروش تسمه فلزی در چنین شرایطی متفاوت از شرکت های بازرگانی با تجربه است.

میزان نفوذ در بازار

هر چه یک شرکت و برند تجاری در بازار اعتبار داشته باشد، طبیعتاً طرفدار و خواهان بیشتری خواهد داشت. بنابراین، برخی شرکت ها برای ربودن گوی رقابت و جذب مشتری، قیمت های پایین تر و متفاوتی ارائه می کنند.

کاهش واسطه ها در فروش تسمه فلزی

ارتباط مستقیم با کارخانه های تولیدکننده و کاهش واسطه، یعنی قیمت تمام شده کمتر برای شرکت بازرگانی. لذا قیمت فروش تسمه فلزی در چنین سایت هایی اغلب مقرون به صرفه تر است. به خاطر داشته باشید هر چه فاصله تولید تا عرضه کاهش پیدا کند، قیمت خرید تسمه فلزی ارزان تر است. چراکه حاشیه سود عوامل مختلف کاهش می یابد.

خدمات ویژه مشتریان

برخی شرکت های تجاری برای کاربران خدمات و امتیازات ویژه ای در نظر می گیرند. از جمله تخفیفات خرید بالاتر از سقف مشخص و نظایر آن. این خدمات و امتیازات می تواند در کاهش یا افزایش قیمت خرید تسمه فلزی مؤثر باشد.

هزینه های انبارداری، ارسال و بارگیری تسمه فلزی

برخی شرکت های بازرگانی، هزینه های جانبی را با معیارهای خاصی تعیین می کنند. به عنوان مثال به دلیل داشتن انبار خصوصی، هزینه انبارداری تا چند روز مشخص رایگان یا کم هزینه است. یا اینکه به دلیل داشتن تیم کارشناسی مختص همان شرکت، ارسال و بارگیری سفارش ورق قیمت ارزان تری دارد.

حاشیه سود فروش تسمه فلزی

شرکت های تجاری و سایت های فروش ورق و تسمه فلزی ، حاشیه سودهای مختلفی برای خود در نظر می گیرند. برخی از شرکت ها به دلیل کاهش واسطه، اعتبار بالا، ارتباط خوب با برندهای تولید کننده، حاشیه سود پایین تری دارند. این شرکت ها سعی می کنند، با افزایش فروش خود میزان سود دریافتی را بالا ببرند. این عامل می تواند هم برای فروشنده و هم خریدار، امتیاز مثبتی لحاظ شود.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت مشاوره رایگان خرید و دریافت قیمت تسمه فلزی با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱  تماس بگیرید یا به سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com  مراجعه نمایید.

چرا قیمت تسمه فلزی در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

برای خرید از سایت های فروش آهن به چه نکاتی توجه کنیم؟

سایت فروش تسمه فلزی باید از شرکت های تجاری با سابقه در زمینه آهن آلات باشد. تخصصی بودن و داشتن تجربه لازم دو رمز اصلی برای انتخاب یک مجموعه است.

  • تنوع بالای محصولات باعث می شود تا بهتر بتوان مشخصات فنی تسمه فلزی ها را با یکدیگر مقایسه کرد.

  • بهترین سایت فروش تسمه فلزی با برندهای معتبر ایرانی همکاری دارد. همچنین قیمت به روزی از محصولات خود را به مشتریان ارائه می کند.

  • امکان مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات لازم از محصولات و شرایط خرید از دیگر معیارهای مهم است.

  • سایت های معتبر دارای ضمانت و پشتیبانی فعال از محصولات خود هستند.

  • برای خرید از سایت فروش تسمه فلزی از گواهی و استانداردهای معتبر مالی آن مطمئن شوید.

خرید تسمه فلزی با تضمین کیفیت و قیمت

یک مرکز خرید تخصصی و با سابقه، گزینه ای هوشمندانه برای خرید تسمه فلزی با قیمت مناسب است.

مجموعه فولاد جهان مهر از سال ۱۳۵۰ فعالیت خود را از منطقه شاپور تهران ( خیابان قزوین فعلی) در زمینه تهیه و تامین انواع آهن آلات ساختمانی مانند تیرآهن معمولی ، میلگرد، لوله گاز و… آغاز کرد. پس از گذشت ۲۷ سال و تاسیس بازار آهن شادآباد تهران، ضمن استقرار در بازار آهن، حوزه کاری خود به سایر بخش ها مانند صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، و امکان تمامی اقلام فولادی نظیر لوله مانیسمان ، فلنج و اتصالات، تیرآهن هاش، شیرآلات و … را برای مشتریان خود فراهم نمود.

این مجموعه به صورت رسمی در سال ۱۳۸۹ شرکت فولاد جهان مهر را ثبت نموده است و با ارائه فاکتور رسمی و واردات مستقیم از چین، ترکیه و اروپا سعی بر تامین نیازهای مشتریان معتبر خود نموده است.

در سال ۱۳۹۴ با توجه به گسترش اینترنت و نیاز مشتریان به دسترسی سریعتر قیمت، سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com راه اندازی شد و ضمن ارتباط بهتر با مشتریان، به ارائه مشاوره فنی خرید رایگان توسط تیم مهندسی مجموعه از طریق تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱ به مشتریان ارائه نموده است.

این شرکت با پشتوانه تجربه نیم قرنی خود در تامین انواع مقاطع فولادی، تسمه فلزی و لوله فولادی مورد استفاده در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، ماشین سازی، کشتی سازی، ساختمانی و…، و تلاش برای تامین متریال مورد نیاز این صنایع در کوتاهترین زمان و با مناسبترین قیمت از کارخانجات و برند های معتبرایرانی و خارجی ، همچنین اخذ و ارائه گواهینامه بین المللی از این کارخانجات، هم‌اکنون یکی از مهمترین تامین کنندگان مقاطع آهن و فولاد کشور محسوب می‌گردد.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت جدیدترین قیمت تسمه فلزی، ورق سیاه و سایر مقاطع فولادی با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا قیمت تسمه فلزی در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

بم خودرو

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x