حوادث

تجاوز به دختر ۳ ساله در بیمارستان+فیلم

به گزارش تلنگر، تجاوز به دختربچه ۵/۳ ساله در سرویس بهداشتی یکی از بیمازستان های شیراز اتفاق افتاد.

عامل تجاوز به این دختر خردسال با بررسی دوربین های بیمارستان شناسایی و دستگیر شد.

عصر شنبه ۱۲ مرداد خبر ناپدید شدن دختر بچه‌ای در یکی از بیمارستان‌های شلوغ شیراز به پلیس اعلام شد. پدر و مادر این دختر ۳ ساله که به‌شدت بی‌قراری می‌کردند، به مأموران گفتند: برای عیادت یکی از بستگانشان به بیمارستان آمده‌اند.

مادر این کودک در ادامه گفت: ساعت ملاقات بود و جمعیت زیادی در بیمارستان رفت وآمد می‌کردند، دخترم کنار ما ایستاده بود اما یک لحظه سرگرم فرزند دیگرم شدم؛ وقتی سرچرخاندم از دخترم خبری نبود.

در حالی‌که تحقیقات برای یافتن این کودک آغاز شده بود، مسئولان بیمارستانی دیگر که در همان نزدیکی بود در تماس با پلیس، از پیدا شدن دختر خردسالی که بشدت مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود در راهروی دستشویی بیمارستان خبر دادند.

از آنجا که مشخصات دختربچه با کودک گمشده مطابقت داشت، مأموران بلافاصله به محل رفته و هویت دخترک گمشده تأیید شد. بدین ترتیب با وقوع این جنایت سیاه مأموران اقدام‌های پلیسی را برای شناسایی عامل این اتفاق شوم آغاز کردند.

همزمان دوربین‌های مداربسته هر دو بیمارستان مورد بازبینی و بررسی قرار گرفت و چهره پسر جوانی که در فیلم دوربین هر دو بیمارستان ثبت شده بود شناسایی شد.

در فیلم بیمارستان اول که محل ربوده شدن دختربچه بود تصاویر این پسر در حالی‌که اطراف خانواده دخترک دیده شده بود ثبت شده و دوربین‌های بیمارستان دوم تصاویر او را در حالی‌که دست دختر کوچولو را گرفته و به سمت سرویس بهداشتی می‌برد ثبت کرده بودند. همچنین مشخص شد او دقایقی بعد بدن نیمه‌جان بچه را در راهرویی خلوت رها کرده بود.

سرهنگ کاووس محمدی، معاونت‌اجتماعی‌فرماندهی انتظامی استان فارس در این‌باره گفت: پس از گزارش گم شدن دختر بچه در یکی از بیمارستان‌های شیراز، مأموران بلافاصله به محل اعزام شدند و پس از چند ساعت جست‌وجو، دختر خردسال را در حالی‌که به‌دلیل آزار و اذیت آسیب‌ دیده بود در بیمارستانی دیگر پیدا کردند.

براساس گزارش‌ها این کودک در راهروی بیمارستان رها و توسط چند نفر از مراجعه‌کنندگان تحویل مسئولان انتظامی بیمارستان شده بود. به این ترتیب مأموران اقدام به بررسی دوربین‌های مداربسته هر دو بیمارستان کردند و پسر جوانی که عامل این اتفاق هولناک بود شناسایی شد.

او بیان کرد: با این سرنخ کارآگاهان پس از فعالیت اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه متهم را در یکی از محله‌های شیراز شناسایی کرده و او را ۴۸ ساعت پس از اقدام هولناکش دستگیر کردند.

بررسی‌ها نشان می‌دهد متهم ۲۵ ساله، سابقه کیفری و اعتیاد ندارد و بنابر تشخیص اولیه کارشناسان مبتلا به بیماری جنسی بوده است. متهم در جریان بازجویی‌ها به کارآگاهان گفته که اغلب در مکان‌های شلوغ به‌دنبال کودکان تنها می‌گشته تا آنان را قربانی نیت شیطانی خود کند؛ آن روز هم وقتی این دختر بچه را در بیمارستان دیده او را به بهانه بازی از بیمارستان بیرون برده و بعد در سرویس بهداشتی بیمارستان دیگری، او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

سرهنگ محمدی ادامه داد: تاکنون شکایت مشابهی درباره متهم وجود نداشته، اما احتمال می‌رود با توجه به اعتراف این مرد شرور، کودکان دیگری نیز توسط او مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشند که تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.

این مرد بعد از دستگیری به پلیس آگاهی انتقال یافت، اما وقتی مورد بازجویی قرار گرفت گفت: بی‌گناه است و اصلا دختربچه را ندیده است.

این انکار‌ها با مدارک به‌دست‌آمده مغایرت داشت به‌همین دلیل بازجویی‌ها از متهم ادامه یافت تا اینکه بالاخره او به جرمش اعتراف کرد و گفت: آن روز وقتی دختربچه را در محوطه بیمارستان تنها دیدم وسوسه شدم و با کشاندنش به دستشویی او را آزار و اذیت کردم.

این اعتراف در حالی در پرونده ثبت شد که پزشکی قانونی نیز تعرض به کودک را تأیید کرد. بعد از تکمیل تحقیقات مقدماتی پرونده در اختیار قضات دادگاه کیفری استان فارس قرار گرفت.

محاکمه متهم در شرایطی آغاز شد که شاکیان پرونده خواستار اشد مجازات او شده بودند. متهم در دادگاه از خودش دفاع کرد و در نهایت هیئت قضات وارد شور شدند و این مرد را به اعدام محکوم کردند.

انتهای مطلب

این مطلب برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

کرمان موتور

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x